چاپ
مرد تنهای شهر / «ماجرای نیمروز» فرد زینه مان با دوبله ایرج ناظریان روی پرده می رود

30نماایران(سینماناب): در ادامه برنامه اکران فیلم بزرگ روی پرده بزرگ که به همت امیر قادری برگزار می شود، نسخه‌ی بسیار باکیفیتی از فیلم «ماجرای نیمروز» [High Noon] آقای فرد زینه‌من روی پرده سالن فرهنگسرای ارسیاران خواهد رفت.

به گزارش سایت ۳۰نماایران(سینماناب)،«ماجرای نیمروز» به کارگردانی فرد زینه مان از مهمترین فیلم های وسترن است که در آن گری کوپر هنرنمایی منحصری در دل شهر خودش دارد، به طوری که از راه رفتن تا اجرای صحنه های مبارزه او دستاوردی در این ژانر محسوب می شود، نمونه ای که منجر به ساخت فیلم های مختلفی براساس این اثر بود و در قیاسی نابرابر، حتی در ایران هم از عنوان این فیلم استفاده شد.

براساس این گزارش، نمایش این فیلم روز چهارشنبه دوم مرداد ماه ساعت ۱۹:۰۰ در محل فرهنگسرای ارسباران خواهد بود و بعد از آن امیر قادری (منتقد فیلم) درباره این فیلم نشستی صمیمانه با مخاطبان خواهد داشت.

گفتنی است، علاوه بر خرید حضوری بلیت این برنامه، علاقه مندان می توانند به صورت اینترنتی از اینجا به صورت آنلاین بلیت خود را خریداری کنند.

این برنامه همچون همیشه، با همکاری کوروش جاهد، مدیر باشگاه فیلم فرهنگسرای ارسباران، مرتضی طبخی و مجید فراهانی برگزار خواهد شد.

 

اگر این مطلب را مفید ارزیابی کردید لطفاً به اشتراک بگذارید :