چاپ
همکاری شیلین وودلی با رابرت دنیرو در «After Exile»

30نماایران(سینماناب): «شیلین وودلی» به جمع بازیگران فیلم جنایی “After Exile” که شامل «رابرت دنیرو» و «شایا لباف» می‌شود، پیوسته است.

به گزارش سایت ۳۰نماایران(سینماناب)،لباف ذر این فیلم هنرنمایی مردی را بر عهده دارد که به جرم قتل یک فرد بیگناه بعد از سرقت مسلحانه در زندان افتاده بود و اکنون آزاد شده است؛ وی بایستی به همراه پدرش با هنرنمایی دنیرو وارد زندگی قبلی خود شده تا بتواند مانع ورود برادر کوچکترش به دنیای مواد مخدر و جنایت شود. شخصیت دنیرو در این فیلم از اعتیاد به نوشیدن مشروبات الکلی و عذاب وجدان رنج می‌برد.

وودلی ایفاگر شخصیتی خواهد بود که با شخصیت لباف بزرگ شده و از یک رابطه وحشتناک رنج می‌برد؛ بعد از اینکه شخصیت لباف از زندان آزاد می‌شود، شخصیت وودلی سعی دارد رابطه‌اش را با وی بازسازی کند. فیلم‌برداری این پروژه ار ماه نوامبر در فیلادلفیا آغاز خواهد شد.

«جاشوا مایکل استرن» که در کارنامه‌اش کارگردانی پروژه‌هایی همچون فیلم بیوگرافی «استیو جابز» با عنوان “Jobs” و سریال “Graves” دیده می‌شود، وظیفه کارگردانی این فیلم را برعهده دارد. نویسندگان این پروژه نیز «آنتونی ترون» و «مایکل توا» می‌باشند.

اگر این مطلب را مفید ارزیابی کردید لطفاً به اشتراک بگذارید :