چاپ
امیلی بلانت در یک عاشقانه با جان هم

30نماایران(سینماناب):«امیلی بلانت»، «جان هم»، «دیربلا مولوی» و «کریستوفر واکن» به فیلم “Wild Mountain Thyme” پیوسته‌اند؛ پیش از این سه بازیگر نیز حضور «جیمی دورنان» در این عنوان تایید شده بود. دو کمپانی «بلیکر استریت» و «لایونزگیت» امتیاز پخش این فیلم را در ایالات متحده و در بریتانیا به دست آورده‌اند.

به گزارش سایت ۳۰نماایران(سینماناب) به نقل از ورایتی،داستان این فیلم در کشور ایرلند رخ می‌دهد و داستان زندگی شخصی به نام «آنتونی» با بازی «جیمی دورنان» را به تصویر می‌کشد که همیشه مشغول کار کشاورزی است و از تحقیرهای مداوم و همیشگی پدرش با بازی «کریستوفر واکن» خسته شده است؛ پدرش همواره تهدید می‌کند که زمین خانوادگی‌شان را به فامیل خود با بازی «جان هم» اهدا خواهد کرد و این موضوع اختلافات زیادی را بین آنها به همراه می‌آورد. در این بین نیز شخصیت «روزماری» با بازی «امیلی بلانت» از دوران کودکی به دلیل رفتارهای ناپسند آنتونی از او کینه دارد اما همین مسئله باعث شکل‌گیری احساسی میان آنها خواهد شد.

کمپانی «مار-کی پیکچرز» تهیه و ساخت این فیلم را برعهده دارد با این حال تاکنون تاریخ مشخصی برای شروع مراحل فیلمبرداری یا اکران فیلم “Wild Mountain Thyme” اعلام نشده است.

کلمات کلیدی :

اگر این مطلب را مفید ارزیابی کردید لطفاً به اشتراک بگذارید :