چاپ
بی هویتی سایت خرید بلیط جشنواره کار دستش داد! / سینماتیکت بیانیه منتشر کرد

30نماایران،از صبح امروز همزمان با آغاز خرید بلیط جشنواره فیلم فجر در سایت بی هویت سینوگرام، این سایت هم از دسترس خارج شد!

به گزارش سایت ۳۰نماایران،سایت سینوگرام در حالی از ساعات اولیه توان سرویس دهی به کاربران ندارد که خبر آغاز پیش فروش در رسانه ملی هم پخش شد و این سایت کاملا از دسترس خارج شده است و تاکنون اطلاعیه ای را منتشر نکرده است تا سردرگمی علاقه مندان ادامه داشته باشد.

براساس این گزارش، این سایت که هویتش مشخص نیست برای اولین بار به عنوان سایت خرید بلیت از سوی دفتر جشنواره اعلام شد.علی رغم اینکه «سینما تیکت» چند سالی است که آنلاین به فروش بلیت های سینما فعالیت می کند و انتظار می رفت با تفاهم بین دفتر جشنواره و صاحبان این سایت همکاری خوبی شکل بگیرد اما دفتر جشنواره ترجیح داد تا سامانه دیگری را راه اندازی کند.

گفتنی است،سینما تیکت که بین مردم به خوبی جا افتاده است در خلا توضیح سایت سینوگرام بیانیه ای را منتشر کرد که در ادامه آمده است:با توجه به تماس های مکرر و پیغام های شما مبنی بر عدم اطلاع رسانی درباره پیش فروش بلیت های جشنواره فیلم فجر،  تاخیر پیش آمده در فروش و مشکلات سامانه خرید و پشتیبانی آن؛

به استحضار می رساند سینماتیکت مسئولیتی درباره بلیت فروشی جشنواره امسال ندارد و شما مخاطبین عزیز می توانید از طریق وب سایت و روابط عمومی جشنواره فجر این مساله را پیگیری کنید.

به گزارش سایت ۳۰نماایران، بهتر است دبیر جشنواره سریعا تصمیمی اتخاذ کند تا وضعیت خرید بلیت برای علاقه مندان به جشنواره ساماندهی شود و انتظار می رود تا دلایل انتخاب این سایت شفاف اعلام شود.

کلمات کلیدی :

اگر این مطلب را مفید ارزیابی کردید لطفاً به اشتراک بگذارید :