چاپ
ناتوانی سامانه فروش بلیت جشنواره فیلم فجر منجر به بسته شدن آن شد/تاریخ جدید فروش بلیت اعلام می شود

30نماایران،از صبح امروز فروش اینترنتی بلیت های جشنواره فیلم فجر از سوی یک سایت تازه تاسیس آغاز شد که از همان ساعات اولیه مخاطبان با ارورهای مختلفی روبرو شدند.

به گزارش سایت ۳۰نماایران،با اعلام روابط عمومی جشنواره فیلم فجر مبنی بر داشتن زمان کافی برای علاقه مندان جهت خرید بلیت اما سامانه تعیین شده برای خرید با مشکلات جدی روبرو شد و درنهایت بیانیه ای را منتشر کرد.

براساس این گزارش، در این بیانیه آمده است:همراهان گرامی و سینمادوستان عزیز
همکاران و دوستان شما در سایت سینوگرام سخت در تلاش‌اند تا مشکلات به‌وجود آمده (که بعضاً غیر فنی نیز هستند) در فرآیند خرید بلیت الکترونیک جشنواره فیلم  را مرتفع نمایند. در طول ساعات گذشته تعدادی از عزیزان موفق به خریداری بلیت در سانس‌ها و سینماهای مورد نظر خود شده‌اند، با این‌حال استقبال بی‌نظیر و کم‌سابقه موجب شده است تا برخی مشکلات در فرآیند خرید ایجاد شود. تلاش ما این است شرایط برابر برای تخصیص عادلانه بلیت به همه مخاطبان محترم جشنواره فراهم شود.
البته بسته بودن برخی صندلی‌ها نیز موجب سوءتفاهم شده بود. باید به اطلاع برسانیم که ظرفیت سالن‌ها و تعداد بلیت‌های اختصاص یافته به صاحبان آثار، فروش اینترنتی و گیشه سینماها همچون سال‌های گذشته از سوی نهادهای ذینفع (سینماها، دبیرخانه و …) جمع‌بندی شده و به سایت فروش بلیت منتقل شده است.
با عنایت به درک بالای مخاطب سینمای ایران و پوزش بابت تاخیرهای به‌وجود آمده، از این‌که با صبوری و متانت خود به ما در ارائه سرویس مناسب یاری می‌رسانید بسیار سپاس‌گزاریم.
توضیحات تکمیلی درباره زمان آغاز مجدد بلیت‌فروشی از طریق دبیرخانه سی‌و‌پنجمین جشنواره فیلم فجر به شما عزیزان اعلام خواهد شد.

به گزارش سایت ۳۰نماایران،طی سالهای گذشته سایت فروش بلیت های جشنواره در اختیار fajrticket.ir بود که به خوبی در این امر موفق عمل کرده بود.

کلمات کلیدی :

اگر این مطلب را مفید ارزیابی کردید لطفاً به اشتراک بگذارید :