چاپ
در دومین قسمت؛ آیا علیرضا رئیسیان یخ برنامه جدید سینما را می شکند؟

30نماایران،دومین قسمت از برنامه «سینما دو» پنجشنبه 18 آذر ماه ساعت 23:30 با نگاهی به آثار سینمایی علیرضا رئیسیان؛ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

به گزارش سایت ۳۰نماایران، اولین برنامه «سینمادو» که پنج شنبه گذشته با حضور نرگس آبیار به روی آنتن رفت و به بررسی فیلم های وی پرداخت، قرار است در قسمت دومش میزبان فیلمسازی باشد که همیشه با حضورش در برنامه های مختلف به نوعی حرف های جنجالی زده است و به صراحت لهجه شهره است و ضمن اینکه این روزها هم بسیار عصبانی از عدم صدور مجوز نمایش خانگی یکی از فیلمهایش «پرونده هاوانا» است.

در حالی که او سالها به عنوان رئیس کانون کارگردانان سینما هم شناخته شده است با حضور در برنامه فریدون جیرانی حرف های صریحی را مطرح نمود اما آنچه که از اولین قسمت «سینمادو» با اجرای محمدخزاعی هویدا بود بی تجهی سازندگان آن به عنصر جذابیت است که صحبت های زیاد خطی و تخصصی و گاه اعلام موضع های شخصی کارشناسان و مجری مخاطب را خسته می کند.

حضور سه کارشناس و تعداد زیاد نظاره گران در صحنه برنامه بلاتکلیفی آنها را در میزانسن برنامه نشان می دهد،مسئله ای که افخمی با حضور رسول صدرعاملی و چند بخش بی فایده دیگر تجربه کرد اما به سرعت آنها را از برنامه حذف کرد.

برنامه سینمادو کاری از گروه نهادهای اجتماعی شبکه دو سیما است که کارگردانی آن را حمیدرضا معدنچی و تهیه کنندگی آنرا عباس یداللهی بر عهده دارد محمد خزاعی مجری و کارشناس برنامه است در هر قسمت از آن یک منتقد و یک جامعه شناس جدید حضور دارند.

 

کلمات کلیدی :

اگر این مطلب را مفید ارزیابی کردید لطفاً به اشتراک بگذارید :