چاپ
کاهانی چطور بدون پروانه ساخت فیلم می سازد؟!

30نماایران:در حالی که عبدالرضا کاهانی این روزها به همراه حمید فرخ نژاد،رضا عطاران و امین حیایی در تایلند مشغول ساخت یک فیلم هستند اما طبق شنیده ها او برای ساخت فیلم جدیدش پروانه ساخت دریافت نکرده است.

به گزارش سایت ۳۰نماایران، عبدالرضا کاهانی که فیلم قبلی اش «ارادتمند نازنین،بهاره و تینا» موفق به اخذ پروانه نمایش به دلیل عبور از برخی موازین اخلاقی نشد و در توقبف به سر می برد اما این فیلمساز در اقدامی به تایلند سفر کرده است تا با حضور حمید فرخ نژاد، رضا عطاران و به تازگی امین حیایی فیلم جدیدش را جلوی دوربین ببرد.

براساس این گزارش، تولید فیلم به خصوص در خارج از کشور به لحاظ مادی سخت است اما این فیلمساز بدون توجه به توقیف فیلم قبلی در حال ساخت فیلم دیگر است.

گفتنی است، عبدالرضا کاهانی در هر دوره مدیریتی سازمان سینمایی دست به ساخت فیلم هایی زده است که در احذ پروانه نمایش دچار چالش شده است و باید منتظر ماند که فیلم جدیدش با توجه به نوع نگاهی که از سوی جهان به نحوه درآمدزایی تایلند می شود در شورای پروانه نمایش چطور عبور می کند، این در حالی است که برخی شنیده ها حاکی از عدم صدور پروانه ساخت برای این فیلم حکایت دارد!

کاهانی در صورتی که بدون دریافت پروانه ساخت به تولید فیلم رسیده باشد، باید منتظر ماند دید واکنش سازمان سینمایی نسبت به این رفتار فراقانونی چه خواهد بود تا بین دیگر فیلمسازان باب نشود.

tailand

 

کلمات کلیدی :

اگر این مطلب را مفید ارزیابی کردید لطفاً به اشتراک بگذارید :