چاپ
«حرمت رفیق» دی ماه کلید می خورد

30نماایران، تله فیلم «حرمت رفیق» از نیمه اول دی ماه به کارگردانی امیر هوشنگ تاجی و تهیه کنندگی نسرین فرآورده کلید می خورد.

به گزارش سایت ۳۰نماایران به نقل از روابط عمومی این پروژه؛ «حرمت رفیق» در حال حاضردر مرحله پیش تولید است و از روزهای ابتدایی دی ماه وارد مرحله فیلمبرداری می شود و مدت آن ۲۰ روز است.

این فیلم روایت سه دوست قدیمی است که اتفاقات متفاوت در زندگی و خانواده آنها می افتد و رفاقت قدیمی این افراد داستان را پیش می برد.

«حرمت رفیق» به کارگردانیو نویسندگی امیر هوشنگ تاجی و تهیه کنندگی نسرین فرآورده برای شبکه دو سیما تولید می شود.

کامبیز دیرباز، میلادکی مرام و بابک نوری از بازیگرانی هستند که برای بازی در این فیلم با آنها مذاکره شده است و رضا قره گوزلو و مژگان مظفری نیز از بازیگران قطعی این اثر هستند. همچنین این اثر یک بازیگر خانم دیگر نیز خواهد داشت که از بازیگران اصلی بوده و هنوز مشخص نشده است.

همچنین بابک نوری که سابقه کارگردانی چند اثر را در کارنامه دارد به عنوان مشاور کارگردان نیز در این اثر حضور دارد.

برخی از عوامل این فیلم عبارتند از:

نویسنده و کارگردان: امیر هوشنگ تاجی، تهیه کننده: نسرین فرآورده، فیلمبردار: ناصر بابایی، دستیار کارگردان: لیلا صوفی، مدیر برنامه ریزی: مهدی حسینی، مشاور رسانه ای و روابط عمومی: مصطفی زبرجد

امیر هوشنگ تاجی فیلم هایی چون«طعمه»، «دوستت دارم مادر»، «وسوسه»، «مشدی عباد»، «گل های شمعدانی»، «تاریک ترین شب» و «سایه زندگی» را در کارنامه دارد.

کلمات کلیدی :

اگر این مطلب را مفید ارزیابی کردید لطفاً به اشتراک بگذارید :