چاپ
حاضرین در فراخوان مجمع «انجمن منتقدان و نویسندگان سینمایی ایران» به ۱۰ نفر هم نرسید / قهر اعضا با انجمن یا ….!

30نماایران، در حالی که قرار بود عصر امروز در محل خانه سینما مجمع عمومی انجمن منتقدان و نویسندگان سینمایی ایران برای انتخاب دو عضو علی البدل برگزار شود اما به دلیل عدم حضور اعضا به جلسه دیگری موکول شد.

به گزارش سایت ۳۰نماایران، با استعفای علی علایی و کیوان کثیریان دو عضو فعال سال های گذشته انجمن منتقدان و جایگزینی اصغر نعیمی و جعفر گودرزی از اعضای علی البدل، قرار بود انتخابات آنها و در جلسه فوق العاده دیگری بحث ثبت انجمن در وزارت کار و تشریفات قانونی آن مطرح شود اما به دلیل عدم حضور اعضا و به حدنصاب نرسیدن به ۴ دی ماه موکول شد.

گفتنی است، حضور این تعداد اندک در جلسه ای که یک هفته قبل در رسانه ها مطرح شده بود و همچنین اطلاع رسانی آن در کانال تلگرامی اعضا با دیده شدن پست مربوطه به تعداد ۴۶۹ نفر جای سوال دارد که این عدم حضور اعضا بازتاب چه رفتاری از شورای مرکزی و رییس آن بین اعضا است؟! یا رفتن دو تن از مهمترین اعضای انجمن منتقدان بازتاب این اتفاق بوده است؟!

لازم به توضیح است از تعداد اندک حاضر در این جلسه تنها جعفر گودرزی،شاهین امین و کامران ملکی به عنوان اعضای شورای مرکزی بین حاضران آمدند و پاسخگوی آنها بودند و از رییس محترم که این روزها در شبکه دوم سیما برنامه تلویزیونی گرفته است خبری نبود!

همچنین در حالی که قرار بود در تاریخ ۲۳ آذرماه برای محسن سیف مراسمی در خانه سینما برگزار شود به دلیل حضور این تعداد اندک بلافاصله به روز دیگری موکول شد.

کلمات کلیدی :

اگر این مطلب را مفید ارزیابی کردید لطفاً به اشتراک بگذارید :