چاپ
يك پاسخ قانع كننده! / نحوه اطلاع رسانی صدا و سیما در ساعت اوليه حمله تروريستي مطابق با تصمیم نهادهای مسئول بود

30نماايران: خبرگزاري وابسته به صداو سيما در برابر موج اعتراضات رسانه هاي مختلف به دليل ضعف در پوشش خبري حمله تروريستي گذشته اعلام كرد كه اين رفتار با هماهنگي نهادهاي مسئول بوده است.

به گزارش سايت ۳۰نماايران، نحوه پوشش خبري صداو سيما از حمله تروريستي روز گذشته پايتخت موجب اعتراض بسياري از رسانه ها قرار گرفت و در عصري كه وجود فضاي مجازي مي تواند هر لحظه ميزان اخبار دروغ را ترويج دهد از رسانه ملي انتظار مي رفت كه با حضور به موقع در محل و همچنين پوشش به موقع خبري از همه جانب بتواند دربرابر نگراني هاي مردم مرهم دردي شود اما اين اعتراضات به صداوسيما موجب شد تا خبرگزاري باشگاه خبرنگاران وابسته به صداوسيما خبري را در اين زمينه منتشر كند.

یک منبع آگاه در معاونت سیاسی صدا و سیما گفت: نحوه اطلاع رسانی صدا و سیما در ساعات اولیه حادثه تروریستی تهران مطابق با تصمیم نهادهای مسئول ذیربط بوده است.
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، روز گذشته در پی حادثه دلخراش و بزدلانه گروه تروریستی داعش در مجلس شورای اسلامی و حرم مطهر امام خمینی(ره)، در فضای مجازی عده‌ای قصد داشتند اینگونه القا کنند که سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران به پوشش اخبار این حادثه توجه چندانی نداشته است.
اما یک منبع آگاه در معاونت سیاسی صدا و سیما در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان اعلام کرد نحوه اطلاع رسانی صدا و سیما در ساعات اولیه حوادث تروریستی روز گذشته، مطابق با تصمیم نهادهای مسئول ذیربط بوده است.

کلمات کلیدی :

اگر این مطلب را مفید ارزیابی کردید لطفاً به اشتراک بگذارید :