چاپ
در ادامه حواشی خروج محمد امامی / رضا کیانیان اظهار نظر کرد!

30نماایران: به دنبال پرسش یکی از رسانه ها درباره چرایی خروج محمد امامی از کشور علی رغم اینکه وی یکی از متهمان پرونده صندوق ذخیر فرهنگی است و به تازگی آزاده شده است بعد از مصاحبه یکی از کارمندان محمد امامی، بازیگر فصل دوم «شهرزاد» درباره این سریال نوشت.

به گزارش سایت ۳۰نماایران،در پی شایعه‌ای که از یکی از خبرگزاری‌ها مبنی بر خروج و متواری شدن محمد امامی، تهیه کننده سریال «شهرزاد» منتشر کرده علی اسدزاده مدیر شرکت تصویر گستر پاسارگاد، پخش کننده این سریال واکنش نشان داد و این اقدام را دروغی بزرگ توصیف کرد.

براساس این گزارش، البته اظهار نظر حامیان محمد امامی به همین مصاحبه کارمند این تهیه کننده محدود نشد و رضا کیانیان یادداشتی را درباره «شهرزاد» منتشرکرد که در ادامه می خوانید:

«دوشنبه ۲۹ خرداد می‌توانید اولین قسمت از فصل دوم سریال «شهرزاد» را ببییند. من فصل اول «شهرزاد» را دوست داشتم و سه بار درباره‌اش نوشتم. برای فصل دوم نقشی به من پیشنهاد شد که نتوانستم قبول نکنم. نقشی پر از تناقص پر از چالش‌های درونی و از همان نقش‌هایی که دوست دارم. در ساخت سریال مانند حسن فتحی بیشتر از انگشتان یک دست نداریم. تا به حال هر چه ساخته خوب بوده و در رأس همه شهرزاد بود.

و حالا فصل دوم «شهرزاد». همیشه فصل دوم سخت‌تر از اولی است. نوشتن و ساختنش جسارت می‌خواهد. به ویژه که اولی خوب باشد چون توقع بیننده بالا رفته است. حالا با همین توقع بالا به دیدن فصل دوم «شهرزاد» بنشینید. در روز دوشنبه ۲۹ خرداد که دست بر قضا روز تولد من هم هست.»

کلمات کلیدی :

اگر این مطلب را مفید ارزیابی کردید لطفاً به اشتراک بگذارید :