چاپ
یک بازیگر تلویزیون از نامواره «شهرزاد» برای سفره خانه اش استفاده کرد!

30نماایران: فرشید نوابی؛بازیگر تلویزیون و تهیه کننده سابق یک برنامه سینمایی در شبکه پنج سیما در اقدامی خبر از افتتاح سفره خانه سنتی شهرزاد در تهران خبر داد.

به گزارش سایت ۳۰نماایران، روز گذشته فرشید نوابی در فضای مجازی با انتشار عکسی از نمای یک سفره خانه سنتی به مدیریت خودش خبر داد، فارغ از اینکه یک بازیگر تلویزیونی چطور به این نتیجه می رسد که در حوزه سفره خانه و رستوران فعالیت کند آنچه که این خبر را مورد توجه قرار داد عنوان این سفره خانه بود!

براساس این گزارش، عنوان این سفره خانه «شهرزاد» انتخاب شده است که حتی نامواره سریال نمایش خانگی حسن فتحی هم در سردر آن نصب شده است، این اتفاق با واکنش تهیه کننده «شهرزاد» روبرو شد که منجر به انتشار بیانیه ای از سوی این پروپه شد که در ادامه آمده است:

روابط عمومی سریال شهرزاد اعلام کرد یکی از بازیگران سریال های تلویزیونی بدون هیچ ارتباط با این مجموعه و داشتن اجازه ای، اقدام به استفاده از نامواره طراحی شده شهرزاد برای رستوران اش کرده و از افتتاح آن طي روزهاي آينده خبر داده است. بار دیگر تاکید می شود هرگونه بهره برداری از سریال شهرزاد ممنوع بوده و با متخلفان برخورد قانونی خواهد شد.

کلمات کلیدی :

اگر این مطلب را مفید ارزیابی کردید لطفاً به اشتراک بگذارید :