چاپ
تام هاردی در فیلمی با موضوع جنگ بوسنی

30نماایران:این روزها «دانکرک» کریستوفر نولان با بازی تام هاردی، جک لودن، کنت برانا و هری استایلز روی پرده است و فروشی خیره‌کننده داشته است. هاردی در این فیلم نقش خلبان جنگنده نیروی هوایی سلطنتی بریتانیا بازی می‌کند. نقشی که انگار باعث علاقه او به فضای فیلم‌های جنگی شده است.

به گزارش سایت ۳۰نماایران،در حالی که «دانکرک» با بازی تام هاردی در سینماهای جهان در حال اکران است، این بازیگر آمریکایی به زودی در یک فیلم جنگی با موضوع جنگ بالکان بازی خواهد کرد.

براساس این گزارش، تام هاردی بازیگر فیلم‌هایی چون «مکس دیوانه: جاده خشمگین» و «شوالیه تاریکی برمی‌خیزد» به زودی در فیلمی با موضوع جنگ بوسنی به نام «جنگ من خیلی وقت پیش بود، دلم خیلی برایش تنگ شده» به ایفای نقش خواهد پرداخت. او همچنین در این فیلم یکی از تهیه‌کنندگان خواهد بود.

این فیلم بر اساس کتابی به همین نام ساخته خواهد شد که در سال ۱۹۹۹ منتشر شده است. آنتونی لوید نویسنده این کتاب، روزنامه‌نگار انگلیسی و خبرنگار جنگ است. گاوین اوکانر هم علاوه بر تهیه، کارگردانی فیلم «جنگ من خیلی وقت پیش بود، دلم خیلی برایش تنگ شده» را بر عهده خواهد داشت.

«جنگ من خیلی وقت پیش بود، دلم خیلی برایش تنگ شده» روایت شخصی آنتونی لوید از جنگ بوسنی است. همچنین داستان به طور متناوب بین تجربه‌های او در بوسنی و تاملات شخصی‌اش در  زمانی که در ارتش بریتانیا بوده است، طلاق والدینش، جدایی از پدرش و اعتیادش به هروئین در حرکت است.

«جنگ من خیلی وقت پیش بود، دلم خیلی برایش تنگ شده» داستانی بی‌رحم و در عین حال نفوذپذیر است که هم از ماهیت اعتیاد و هم از تجربه جنگ سخن می‌گوید.

تام هاردی درباره تجربه خواندن کتاب می‌گوید: «من تحت تاثیر اثر، کلمه‌ها و تجربه‌های آنتونی لوید قرار گرفتم. و برای من او صدا و کتاب مهمی است.»

گاوین اوکانر کارگردان آمریکایی پیش فیلم‌هایی چون حسابدار، جین اسلحه دارد، جنگجو و غرور و افتخار را در کارنامه دارد.

تام هاردی هم سال ۲۰۱۶ را با سریال تابو (Taboo)  به پایان برد و فیلم جنگ ستارگان: آخرین جدی (Star Wars: The Last Jedi) با بازی او در مرحله پس از تولید قرار دارد.

کلمات کلیدی :

اگر این مطلب را مفید ارزیابی کردید لطفاً به اشتراک بگذارید :