چاپ
«سلنا گومز» بازیگر جدید فیلم وودی آلن

30نماایران:سلنا گومز ستاره جوان دنیای موسیقی به جمع بازیگران پروژه بعدی وودی آلن که هنوز عنوانی برای آن انتخاب نشده پیوست.

به گزارش سایت ۳۰نماایران، در کنار این ستاره جوان دنیای موسیقی از «تیموتی شلمی» بازیگر فیلم «در میان ستارگان» و «ال فانینگ» بازیگر فیلم «شیطان نئونی» نیز برای ایفای نقش در این فیلم دعوت شده‌اند.

براساس این گزارش،وودی آلن کارگردان نام‌آشنای آمریکایی در منتشر نکردن جزئیات پروژه‌هایش معروف است و تاکنون هیچ اطلاعاتی در مورد این فیلم منتشر نشده است اما استودیو آمازون که ساخت فیلم را برعهده دارد در آینده اطلاعاتی را از این فیلم منتشر خواهد کرد. بعد از فیلم‌های “کافه سوسایتی” که در سال ۲۰۱۶ منتشر شده و فیلم “واندر ویل” که قرار است اکتبر امسال در فستیوال فیلم نیویورک از آن رونمایی شود و همچنین مینی‌سریال “بحران در شش صحنه” این چهارمین همکاری وودی آلن با استودیو آمازون به‌شمار می‌آید.

بازیگر سابق دنیای دیزنی، سلنا گومز، بیش‌تر معروفیت خود را توسط کارش در دنیای موسیقی بدست آورده، وی همچنین در صنعت مد به عنوان یک طراح کیفی‌دستی فعالیت دارد و اخیراً نیز سریال پرحاشیه “۱۳ دلیل برای” توسط وی تهیه‌کنندگی شده است.

از آخرین پروژه ال فانینگ نیز می‌توان به فیلم “فریب خورده” که در آن نیکول کیدمن و کریستین دانست هم حضور داشتند اشاره کرد. وی همچنین در فیلم ترسناک “شیطان نئونی” نیز ایفای نقش کرده است.

تیموتی شلمی ۲۱ ساله نیز بیش‌تر به خاطر حضورش در سریال “هوم‌لند” و فیلم “در میان ستارگان” شناخته شده است وی همچنین در فیلم تحسین شده‌ی “من را با نامت صدا کن” که در ماه نوامبر امسال در سینماها اکران خواهد شد حضور موفقی را داشته است.

هالیوود ریپورتر

کلمات کلیدی :

اگر این مطلب را مفید ارزیابی کردید لطفاً به اشتراک بگذارید :