چاپ
بازگشت «جوکر» به سینما

30نماایران: جوکر و هارلی کویین در راه بازگشت به پرده‌ی نقره‌ای هستند تا نصویری مستقل از این شخصیت محبوب بین علاقه مندان ساخته شود.

به گزارش سایت ۳۰نماایران،جرد لتو و مارگو رابی قرار است بار دیگر در کنار هم نقش بدنام‌ترین شخصیت‌های دی‌سی، جوکر و هارلی کویین را ایفا کنند. این دو بازیگر پیش از این در فیلم Suicide Squad نقش ضدقهرمانان محبوب دی‌سی را بازی کرده بودند که گرچه منتقدین روی خوشی به آن‌ها نشان ندادند اما مورد استقبال تماشاگران قرار گرفت. داستان این پروژه‌ی جدید که آن را عاشقانه‌ی جنایی توصیف کرده‌اند در ادامه‌ی Suicide Squad خواهد بود.

جان ریکوا و گلن فیکارا که کارگردانی فیلم‌هایی چون Crazy, Stupid, Love را در کارنامه دارند و هم‌اکنون به عنوان مدیر تولید در سریال تلویزیونی This Is Us مشغول هستند، در مراحل نهایی مذاکره برای نوشتن فیلم‌نامه و کارگردانی این پروژه‌ی جدید استودیوی دی‌سی و برادران وارنر می‌باشند. گفتنی است مارگوت رابی در فیلم‌های Focus و Whiskey Tango Foxtrot با این زوج کارگردان همکاری داشته است.

لازم به ذکر است روز گذشته خبر ساخت فیلمی پیرامون شخصیت جوکر به کارگردانی تاد فیلیپس و تهیه‌کنندگی مارتین اسکورسیزی منتشر شده بود که ارتباطی با این پروژه نخواهد داشت و بصورت مستقل با بازیگر دیگری در نقش جوکر ساخته خواهد شد.

کلمات کلیدی :

اگر این مطلب را مفید ارزیابی کردید لطفاً به اشتراک بگذارید :