چاپ
بعد از خودکشی دو دختر اصفهانی/ «بشارت به یک شهروند هزاره سوم» به تلویزیون آمد

30نماایران: فیلم سینمایی «بشارت به یک شهروند هزاره سوم» به کارگردانی محمدهادی کریمی ساعت 17 امروز جمعه 96/08/05 از شبکه دوم سیما پخش می شود.

به گزارش سایت ۳۰نماایران، بعد از خودکشی سریالی دو دختر نوجوان در اصفهان، فیلم سینمایی «بشارت به یک شهروند هزاره سوم» به نویسندگی و کارگردانی محمدهادی کریمی که پنج سال پیش با موضوع خودکشی سریالی دختران در یک دبیرستان ساخته شد و در سینماها به اکران عمومی رسید، امروز ساعت ۱۷:۰۰ از شبکه دوم سینما پخش خواهد شد.

براساس این گزارس، به دلیل موضوع حساسی که این فیلم دارد،بهتر است صداوسیما نسخه کامل فیلم را بدون هیچ ممیزی پخش کند تا هشداری که این فیلم می دهد برای همه ی مخاطبین موثرتر باشد و مضمون اصلی فیلم که واکاوی علل افسردگی در دختران نوجوان است با تکه پاره کردن فیلم از بین نرود.
در درام پر ستاره ی «بشارت به یک شهروند هزاره ی سوم…» بازیگرانی چون هنگامه قاضياني، حميد فرخ نژاد، نيكي كريمي، مهدي احمدي، بيتا فرهي، فرخ نعمتي، امير حسين آرمان، خاطره اسدي، ساعد سهيلي، احمد ساعتچيان، شهرزاد كمال زاده، شيما نيك پور، فرهاد بشارتي، مليسا مهربان، الناز بهمن زاده، معصومه قاسمي و اميد عشيري از بازیگران این فیلم هستند.

کلمات کلیدی :

اگر این مطلب را مفید ارزیابی کردید لطفاً به اشتراک بگذارید :