چاپ
تنبیه «محمد سلوکی» به پایان رسید

30نماایران: برنامه تلویزیونی «اقیانوس آرام» که در ایام منتهی به اربعین از کربلا به طور زنده پخش می شود، با اجرای محمد سلوکی که مدتی از قاب تلویزیون دور بود، میزبان چهره های مختلف فرهنگی، ورزشی و … خواهد بود.

به گزارش سایت ۳۰نماایران,محمد سلوکی که از اواخر زمستان سال گذشته به دلیل قبول اجرای مراسم اختتامیه نخستین جشنواره فیلم عصر در آنکارا از سوی تلویزیون ممنوع التصویر شده بود،قرار است به آنتن برگردد.این در حالی بود که چند سینماگر ایرانی نیز در این مراسم حضور داشتند،اما ترکش های این اتفاق به سلوکی اصابت کرد.

طبق اعلام روابط عمومی برنامه «اقیانوس آرام»، محمد سلوکی مجری تلویزیون، پس از چند ماه دوری از آنتن رسانه ملی بالاخره با یک برنامه نوجوانانه از شبکه دوم سیما میهمان مخاطبان خواهد بود.

برنامه تلویزیونی «اقیانوس آرام» که در ایام منتهی به اربعین از کربلا به طور زنده پخش می شود، با اجرای محمد سلوکی که مدتی از قاب تلویزیون دور بود، میزبان چهره های مختلف فرهنگی، ورزشی و … خواهد بود و از طریق آن تلاش دارد فضای متفاوتی را برای بینندگان نوجوان خود به تصویر بکشد.

این برنامه از دو بخش تشکیل شده است که در بخش اول یک چهره ورزشی، فرهنگی و … حضور می یابد و در کنار آنها هر روز یک نوجوان موفق نیز میهمان برنامه است و در طول برنامه با گپ و گفت خودمانی از تجربیات قابل انتقال خود برای رسیدن به موفقیت می گوید.

این برنامه تلویزیونی از میان نوجوانانی که به راهپیمایی اربعین آمده اند، افرادی را برای ثبت تصویر سلفی با گنبد حرم اباعبدالله به یک جایگاه ویژه مشرف به حرم می برد و عکس مربوطه را برای آنها به چاپ می رساند. همچنین از میان افرادی که مخاطب برنامه در ایران هستند و به سامانه پیامکی۱۰۰۰۱۳۷۳ جمله «به اقیانوس بپیوند» را ارسال کنند، هر شب به قید قرعه یک عدد دوربین عکاسی اهدا می کند.

برنامه ترکیبی «اقیانوس آرام» اولین برنامه زنده تلویزیونی از کربلا است که برای مخاطب نوجوان به طور زنده از ۱۱ آبان ماه حوالی ساعت ۱۷:۳۰ به مدت هشت شب اجرا می شود.

کلمات کلیدی :

اگر این مطلب را مفید ارزیابی کردید لطفاً به اشتراک بگذارید :