چاپ
هنرمندان به زلزله کرمانشاه واکنش نشان دادند

30نماایران: به دنبال وقوع زلزله بزرگ شب گذشته در استان کرمانشاه و آسیب دیدن جمعی از هموطنان، هنرمندان نیز به این واقعه واکنش نشان داده و ابراز همدردی کردند.

به گزارش سایت ۳۰نماایران،در پی وقوع زلزله شب گذشته (۲۱ آبان ماه) در منطقه مرزی ایران و عراق هنرمندان با مردم آسیب دیده همدردی کردند و با انتشار عکس و کامنت در صفحات مجازی این همدردی را ابراز کردند.

پوران درخشنده که از اهالی کرمانشاه است، نوشت: تسلیت، تسلیت، به ایرانم، به مردم دیارم، به عزیزانم در غرب کشور، کرمانشاه، قصر شیرین، سر پل ذهاب، ایلام، و به همه آسیب‌دیدگان در این زلزله.

بیژن بنفشه‌خواه نوشت: زلزله هفت ریشتری در غرب ایران و شمال عراق، برای زلزله زده‌ها دعا کنیم.

نرگس آبیار نوشت: اوضاع وخیم‌تر از آن است که فکر می‌کردیم. هموطنان ما احتیاج به کمک دارند. غم سنگینی ست. امیدوارم همگی صبورانه در کنارشان باشیم و با کمک و همدلی این بحران را قابل تحمل‌تر کنیم. این فیلم صحنه‌هایی دردناک از زلزله سرپل ذهاب را نشان می‌دهد.

صابر ابر نوشت: برای مردم کشورم و غم از دست دادنشان چقدر کوتاه است و بی قول و قرار زندگی تمام می شود وقتی قرار نبود.

نیما کرمی نوشت: تسلیت به خانواده های داغدیده در استان کرمانشاه که بر اثر زلزله دیشب عزیزانشان رو از دست دادند. تسلیت به ایران عزیز که دل مردم بی همتایش لرزید

داریوش فرضیایی نوشت: قلبم درد گرفت وقتی خبر زلزله کرمانشاه را شنیدم. مردم خونگرم و مهربان کرمانشاه تسلیت عرض می کنم. از خداوند برای بازماندگان صبر خواستارم.

هنرمندان بسیاری در فضای مجازی به این واقعه دردناک واکنش نشان دادند و با انتشار جمله «ایرانم تسلیت» به خانواده‌های داغدار تسلیت گفتند.

الهام پاوه نژاد، سعید آقاخانی، کوروش سلیمانی، روشنک عجمیان، فرزاد فرزین، سامان احتشامی، محمد علیزاده، محمد معتمدی، علی لهراسبی، علی عبدالمالکی، محسن چاوشی، سالار عقیلی، حجت اشرف‌زاده، مهناز افشار، پوران درخشنده، سعید آقاخانی، منصور لشگری قوچانی، محمدرضا گلزار، مهدی سلطانی سروستانی، امیر آقایی، ایرج نوذری، حامد همایون، هومن حاج عبدالهی، ماهایا پطروسیان، مرجانه گلچین، شهره لرستانی، بیژن بنفشه‌خواه، شهره سلطانی، نسرین مقانلو، آتیلا پسیانی، کامبیز دیرباز ازجمله هنرمندانی هستند که با انتشار پیام‌های تسلیت در صفحات اجتماعی خود به این حادثه واکنش نشان دادند و خواستار کمک به حادثه‌دیدگان شدند.

کلمات کلیدی :

اگر این مطلب را مفید ارزیابی کردید لطفاً به اشتراک بگذارید :