- پایگاه خبری و تحلیلی 30نماایران - http://30nemairan.com -

حجازی فر:ملاحظاتم در فیلمنامه «به وقت شام» اعمال شد / به حاتمی کیا اعتماد کردم!

به گزارش سایت ۳۰نماایران،هادی حجازی فر که مدت کوتاهی است در سینما با «ایستاده در غبار» به شهرت رسید اما همواره اظهارنظرهایش فراتز از کارنامه کاری اش بوده است.

حجازی‌فر در پاسخ به تجربه همکاری با ابراهیم حاتمی‌کیا در فیلم «به وقت شام» گفت: من از قدیم از علاقه‌مندان سینمای حاتمی‌کیا بودم و فیلم‌های‌شان را بارها دیده‌ام. یکی از آرزوهایم کار با حاتمی‌کیا بود، بنابراین همین که پیشنهاد بازی دادند قبول کردم. وقتی فیلمنامه را خواندم یکسری ملاحظات در نقشم داشتم که اعمال شد. وی «به وقت شام» را تجربه‌ای بسیار سخت دانست.

وی افزود: به مدت ۴ ماه بدون استراحت و بسیار فشرده مشغول فیلمبرداری بودیم. ابتدا شیوه کار با ابراهیم حاتمی‌کیا را بلد نبودم و کمی اذیت‌شان کردم البته هم‌زبان بودن‌مان کمی به این جریان کمک کرد. شتاب کار خیلی زیاد بود و به همین دلیل راهکارهایم برای بازی و نقش، خیلی راه به جایی نبرد، بنابراین به او اعتماد کردم.

بازیگر «ماجرای نیمروز» خاطرنشان کرد: تنها استرسی که دارم این است که به فیلم‌شان لطمه نزده باشم و کارگردان راضی باشد چرا که این اصل برایم مهم است که کارگردان از کار من راضی باشد و جهان ذهنی او را بسازم. بشدت منتظرم که فیلم را در جشنواره فیلم فجر ببینم.