چاپ
«لینا هیدی» از پیشنهادهای غیراخلاقی هالیوود پرده برداشت!

30نماایران: در حالی که این روزها مقدمات تولید فصل جدید و آخر «بازی تاج و تخت» در حال انجام است اما برخی نکته ها از این سریال مهم تاریخ همچنان تازه است

به گزارش سایت ۳۰نماایران،جالب است لینا هدی بازیگر نقش سرسری که با جاه طلبی ویژه ای این نقش را بازی کرده است در صحنه پیاده روی شرم آور حاضر نشده است که بازی کند و در این صحنه شش دقیقه ای برهنه، از بدن یک بازیگر جایگزین استفاده شده که انتخاب آن هم از میان چندین گزینه کار را سخت کرده بود و در نهایت ربکا ون کلیو این صحنه برهنه را بازی کرده است و سر لینا هدی روی بدن او تدوین شده است.

Image result for ‫لینا هدی‬‎

براساس این گزارش،لینا هدی در بخشی از مصاحبه درباره نگاهی که به زنان در هالیودد می شود، گفت: مانند سرسری «بازی تاج و تخت» به مردها اجازه نمی دهم کارم را به من دیکته کنند و عزت نفسم را از من بگیرند.همیشه از همان شروع حرفه بازیگری با سیطره سکس و جنسیت در صنعت سینما مبارزه کرم. یک بار به یکی از همکاران خانمم گفتم:تا حالا دقت کرده ای که ما باید یک موضوع را هفت بار بگوییم  در عین حال که مردان فقط یک بار می گویند و همه می شنوند! و زمانی که همکاران مرد من یک چیز را می گویند و بعد همه در پاسخ می گویند:«اوه چه ایده خوبی!

وی افزود:زمانی که بیست و چند ساله بودم، کلی نوار تست بازیگری از خودم در آمریکا داشتم، یک روز کسی که کارش انتخاب بازیگران بود به من گفت:مردها این نوارها را می برند خانه و می گویند ببینیم مناسب بهره برداری جنسی است یا خیر! من هرگز برای بازیگر شدن به این راه ها متوسل نشدم.هرگز و خوشحالم که موضع خود را همچنان حفظ کردم.

اگر این مطلب را مفید ارزیابی کردید لطفاً به اشتراک بگذارید :