چاپ
آنجلینا جولی و بردپیت در آستانه آشتی!

30نماایران: آستانه سال جدید میلادی خبرهایی از آشتی مجدد زوج سینمایی مطلقه یعنی آنجلینا جولی و برد پیت به گوش میرسد.

به گزارش سایت ۳۰نماایران،با نزدیک شدن به کریسمس انتشار اخباری راجع به آنجلینا جولی و برد پیت بار دیگر زمزمه آشتی و ازدواج مجدد آنها به خاطر فرزندانشان را بلند کرده است. این زوج سینمایی ازدواج و متارکه پر سر و صدایی داشتند و زندگی آنها همواره مورد علاقه مجلات زرد و رسانه های غربی بوده است.

ماجرا از آنجا شروع شد که آنجلینا جولی اعلام کرد که فرزندانش هالووین را در کنار پدرشان براد پیت گذرانده اند و این زوج سابق از آن به بعد به فکر برنامه ریزی برای گذراندن عید شکرگزاری و کریسمس در کنار فرزندانشان هستند. با وجود شایعاتی درباره روابط سرد آنجلینا جولی و برد پیت، خیلی ها می گویند که آنها در آستانه آشتی با یکدیگر هستند.

یک منبع نزدیک به این بازیگر به سایت Hollywood Life گفته است که آنجلینا جولی می گوید تمایل دارد با بچه هایش تعطیلات آخر سال را خارج از ایالات متحده و احتمالا در کامبوج بگذراند. ولی با این حال شوهر سابقش با آن موافق نیست و دوست دارد که ساعاتی را با بچه هایشان بگذراند و از آنجلینا خواهش کرده که در شهر بمانند. همچنین این منبع تأیید کرده است که آنها تلاش می کنند تا به توافق برسند که مانند یک خانواده واقعی همچون سابق تعطیلات را در کنار هم بگذرانند.

کلمات کلیدی :

اگر این مطلب را مفید ارزیابی کردید لطفاً به اشتراک بگذارید :