چاپ
«عصبانی نیستم» به اکران نزدیک شد

30نماایران: سخنگوی شورای صنفی نمایش خبر داد: قراداد نمایش فیلم «عصبانی نیستم» رضا درمیشیان برای اکران از ۲۹ آذرماه درگروه آزاد ثبت شد.

به گزارش سایت ۳۰نماایران،فیلم سینمایی «عصبانی نیستم» که از سال ۹۲ بعد از اکران در جشنواره فیلم فجر با اعتزاض برخی از نمایندگان مجلس توقیف شد در کمیته بررسی فیلم های توقیفی توانست شرایط اکران عمومی را بعد از ۴ سال به دست بیاورد.

غلامرضا فرجی در خصوص مصوبات جلسه روز دوشنبه ۱۳ آذر شورای صنفی نمایش گفت:در جلسه امروز اکران دو فیلم سینمایی جدید از چهارشنبه ۱۵ آذر مصوب شد و «آینه بغل» در گروه استقلال به جای «انزوا» و «شکلاتی» در گروه زندگی به جای «خفه‌گی» اکران خود را آغاز خواهند کرد.

وی افزود: البته اکران دو فیلم «انزوا» و «خفه‌گی» همچنان در سینماهای زیرگروه ادامه خواهد داشت و تنها سینماهای سرگروه خود را از دست می‌دهند.

فرجی خاطرنشان کرد: همچنین قرارداد فیلم انیمیشن سینمایی «فهرست مقدس» در گروه آزاد به ثبت رسید و این فیلم ویژه مدارس اکران می‌شود و در سانس صبح سالن‌های سینماها به نمایش در می آید.

سخنگوی شورای صنفی نمایش همچنین با اشاره به ثبت قرارداد اکران «عصبانی نیستم» گفت:قرارداد فیلم «عصبانی نیستم» برای اکران در گروه آزاد به ثبت رسید و از ۲۹ آذرماه اکران می شود اما قرارداد فیلم «آشغال‌های دوست‌داشتنی» برای ثبت در شورای پروانه نمایش این هفته ارائه نشد.

کلمات کلیدی :

اگر این مطلب را مفید ارزیابی کردید لطفاً به اشتراک بگذارید :