چاپ
کارگردان دیپورت شده جم در «هنروتجربه»

30نماایران: فیلم سینمایی «شاید عشق نبود» از ۱۵ آذر در گروه سینمایی هنر و تجربه اکران می‌شود.

به گزارش سایت ۳۰نماایران،سعید ابراهیمی فر؛ بازیگر و کارگردان سینما که مدتی به شبکه جم رفت و در آنجا توانست سریال آبی عشق و روزی روزگاری درباچه را بسازد، پس از اینکه شرایط کار در شبکه جم محدودتر شد و برخی مزایای آن کاسته شد به کشور بازگشت.

Image result for ‫آبی عشق در جم‬‎

 

براساس این گزارش،این کارگردان که از تیرماه ۹۶ با حضور در جشن کانون کارگردانان خانه سینما نشان داد که مشکلی برای حضور در محافل سینمایی ندارد و سازمان سینمایی وقت هم برای جلوگیری از مشکلات پیش آمده تلاش خود را کرد، قرار است بزودی در گروه دولتی «هنروتجربه» هم فیلم «شاید عشق نبود» را از ۱۵ آذر ماه اکران کند.

مهدی مظلومی از دیگر فیلمسازانی که اکنون در ترکیه بلاتکلیف است و حتی دیگر با شبکه جم هم همکاری ندارد، باید دید با توجه به آخرین مصاحبه مظلومی مبنی بر تمایل برای بازگشتش به ایران، آیا شرایط خوبی که دولت برای حمایت از سعید ابراهیمی فر نشان داد برای او و دیگر هنرمندان مهاجرن کرده پشیمان هم فراهم خواهد شد!

سعید ابراهیمی‌فر، پانته‌آ بهرام، سعید پورصمیمی، نیکی کریمی، مهتاب کرامتی، هنگامه قاضيانی، حسن پورشیرازی، مهدی احمدی، لاله اسکندری، سحر ذکریا، حمید رفیعی، سیروس همتی، سیامک انصاری، محسن شریفی، سیاوش درخشی، پوریا آذربایجانی، هوشنگ مرادی‌کرمانی، قربان نجفی و با معرفی سمانه وفایی و پدرام شریفی در «شاید عشق نبود» به ایفای نقش پرداخته‌اند.

تولید فیلم «شاید عشق نبود» در یک مقطع با بدعهدی تهیه‌کننده اولیه مواجه شد و به همین دلیل روند تولید و آماده نمایش شدن آن بازه زمانی ۱۳۸۳ تا ۱۳۹۵ بوده است. در واقع ابراهیمی‌فر پس از بدعهدی تهیه‌کننده‌ اولیه و تغییر آن، تصمیم گرفت سه طرح کوتاه را کنار هم گذاشته و در آن سه وضعیت ممکن برای یک فیلمساز را به تصویر بکشد.

ابراهیمی‌فر اولین تجربه کارگردانی خود را با فیلم «نار و نی» در سال ۱۳۶۷ رقم زد، سال ۱۳۷۹ «تک درخت‌ها» را مقابل دوربین برد و سال ۱۳۸۳ هم «مواجهه» را ساخت.

اگر این مطلب را مفید ارزیابی کردید لطفاً به اشتراک بگذارید :