چاپ
همکاری «تام هنکس» با کارگردان بازی تاج و تخت

30نماایران: در پروژه‌ای به کارگردانی میگل ساپوچنیک کارگردان تلویزیونی برنده جایزه امی، تام هنکس نقش خالق یک روبات را ایفا می‌کند.

به گزارش سایت ۳۰نماایران،تام هنکس در فیلم «Bios» نقش‌آفرینی خواهد کرد؛ پروژه‌ای بسیار داغ که در حال حاضر با اضافه شدن تام هنکس چندین استودیو برای ساخت این فیلم اعلام آمادگی کرد و میگل ساپوچنیک کارگردان نامی سریال «بازی تاج و تخت» روی صندلی کارگردانی آن خواهد نشست.

براساس این گزارش،تلاش اخیر تام هنکس در جهان علمی – خیالی(در دایره) چندان موفق از آب درنیامد اما او قصد دارد همچنان در این ژانر کار کند تا به نتیحه مطلوب تری برسد.

داستان این فیلم که به قلم کرگ لاک و ایوور پاول نوشته شده، حول محور روباتی می‌گردد که در سیاره زمین پس از یک رخداد پساآخرالزمانی زندگی می‌کند. این روبات در ابتدا به این منظور ساخته شده بود که بتواند از جان سگ محبوب در حال مرگ خالقش حفاظت کند، اما از همین طریق درباره عشق، دوستی و معنای زندگی انسانی چیزهایی یاد می‌گیرد.

تام هنکس نقش خالق این روبات را ایفا خواهد کرد. رابرت زمکیس و کوین میشر تهیه‌کنندگان این فیلم خواهند بود.

ساپوچنیک بیشتر از همه به خاطر کارش روی اپیزود نهم از فصل قبلی سریال «بازی تاج و تخت» شناخته می‌شود. او به خاطر کارگردانی این اپیزود برنده جایزه امی بهترین کارگردانی تلویزیون شد و منتقدان و هواداران هم یک‌صدا از این اپیزود تعریف کرده‌اند و حالا آن را به عنوان یکی از بهترین اپیزودهای ساخته‌شده در تاریخ تلویزیون می‌شناسند که صحنه‌های نبرد آن از فیلم‌های سینمایی هم بهتر بود.

اگر این مطلب را مفید ارزیابی کردید لطفاً به اشتراک بگذارید :