چاپ
چرا مهران مدیری به «هفت» نرفت؟!

30نماایران:مدیر روابط عمومی برنامه «دورهمی» در شرایطی اجرای برنامه «هفت» توسط مهران مدیری را تکذیب کرد که پیش از این خبرها حاکی از قطعی شدن حضور مدیری در این برنامه بود.

به گزارش سایت ۳۰نماایران،در حالی که یک روزنامه از قطعی شدن حضور مهران مدیری به عنوان مجری برنامه «هفت» خبر داد اما روابط عمومی برنامه «دورهمی» با انتشار خبری حضور مدیری را در برنامه هفت منتفی دانست.

براساس این گزارش, «وفا ملک‌زاده» مدیر روابط عمومی برنامه «دورهمی» بتازگی در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس خبر اجرای برنامه «هفت» توسط مهران مدیری در بازه زمانی برگزاری جشنواره فیلم فجر را تکذیب کرد. این در حالی است که براساس شنیده‌ها حضور مهران مدیری در این برنامه قطعی و تقریبا مقدمات این موضوع نیز فراهم شده بود، ولی صحبت‌های یکی از مسؤولان فرهنگی با وی باعث شد مدیری در نهایت از این کار منصرف شود. براساس صحبت‌های مدیر روابط عمومی برنامه دورهمی در گفت‌وگو با فارس، مدیری این روزها مشغول ضبط قسمت‌های تازه این برنامه است.

گفتنی است، دست های خالی مدیران برای واگذاری این برنامه به یک مجری نکته جالب است که دلیل اصلی تاخیر پخش مجدد آن هم به عدم اعتماد مدیران شبکه سه به گزینه های پیش رو برمی گردد و براساس شنیده ها دکور جدید برنامه آماده است تا این برنامه قدیمی سینما هم در ایام جشنواره فیلم فجر روی آنتن برود.

کلمات کلیدی :

اگر این مطلب را مفید ارزیابی کردید لطفاً به اشتراک بگذارید :