چاپ
چرا فرشته طائرپور با فاصله از هیات داوران ایستاد؟!

30نماایران: فرشته طائرپور از اعضای هیات داوران که شب گذشته روی سن به دور از دیگر هیات داوران ایستاده بود

به گزارش سایت ۳۰نماایران، فرشته طائرپور، عضو زن هیات داوران جشنواره فیلم فجر نوشت: کسالت من از نوع مسری نبود. از وقتی آلودگی هوا بیشتر شده، گاهی گرفتار حمله های سرفه می شوم.
اگر بیماری من مسری بود، دختر خودم را همان دیشب -مثل همیشه- چندین بار نمی بوسیدم.
خانم های برنده جایزه را هم به استناد تصاویر موجود، جوری بوسیدم که هیچ تماسی جز با نیمه عقبی روسری شان نداشته باشم. امیدوارم به دلایل دیگر سرما نخورند و به حساب من گذاشته نشود.

* همان ابتدای برنامه به آقای رشید پورگفتم و خواهش کردم اعلام کند که چون تلویزیون معمولا تصویر مرا در مراسم حذف می کند، اگر به توصیه مسئولان مراسم بروم درست وسط شش داور دیگر بایستم، در پخش تصاویر آنها هم مشکل ایجاد می شود.
ایشان به احترام آبروی تلویزیون نگفتند (امیدوارم مسئولان تلویزیون قدر آبروداری ایشان را بداند). تنها چاره این بود که خودم خط قرمزهای!!! تلویزیون را مراعات کنم و جدا از بقیه بایستم تا حذفم بی دردسر تر باشد و به داوران دیگر لطمه نزند.
برخی سایت ها نوشته اند که من چون با سایر داوران در طول داوری مشکل داشته ام و آنها را قبول نداشته ام جدا ایستاده ام. چگونه ممکنست همکاران سی و چند ساله خودم را قبول نداشته باشم؟!
در جمع داوران امسال تنها آقای خجسته بودند که از قبل ایشان را نمی شناختم و به یمن این تجربه با ایشان آشنا شدم و خدمتشان ارادت پیدا کرده‌ام.

کلمات کلیدی :

اگر این مطلب را مفید ارزیابی کردید لطفاً به اشتراک بگذارید :