چاپ
مجیدی دیگر نمی تواند فیلم هندی اش را در سرگروه اکران کند / آیا شورای صنفی مستفل عمل می کند؟!

30نماایران:سخنگوی شورای صنفی نمایش با اشاره به اینکه هفته آینده درباره «آن سوی ابرها» تصمیم گیری می شود، تاکید کرد در چنین شرایطی براساس آیین نامه سرگروه از فیلم گرفته می شود.

به گزارش سایت ۳۰نماایران، با انصراف دوباره مجید مجیدی از اکران فیلم «آنسوی ابرها» به بهانه آماده نبودن نسخه دوبله و تناقضی که در بهانه جویی پخش کننده است، چراکه طبق اعلام خودشان همچنان اکران مردمی این فیلم هندی با حضور محمدرضا گلزار به قوت خود باقی است.

براساس این گزارش، فرجی؛سخنگوی شورای صنفی نمایش به «مهر» گفت: فیلم سینمایی «آن سوی ابرها» به کارگردانی مجید مجیدی قرار بود از چهارشنبه دوم اسفند ماه در سینماهای کشور اکران شود که به دلیل نقص فنی اکران آن به تعویق افتاد. این دومین بار است که این فیلم سینمایی به دلیل نقص فنی اکران عمومی خود را به تعویق می اندازد و به همین دلیل روز دوشنبه هفتم اسفند ماه مساله اکران «آن سوی ابرها» در جلسه شورا طرح می شود تا تصمیم گیری نهایی صورت گیرد. البته یک طرف قضیه پردیس سینمایی کورش است و باید دید این سرگروه سینمایی نکته ای درباره این مساله دارد یا خیر.

وی توضیح داد: تا زمانی که این مساله در شورای صنفی نمایش طرح نشود نمی توان درباره آن اظهارنظر کرد. در واقع باید نظر تهیه کننده و پخش کننده به شورا ارایه شود تا تصمیم گیری شود. براساس آیین نامه شورای صنفی نمایش هر فیلمی که از سرگروهی تحت هر شرایطی انصراف می دهد نمی تواند دیگر در سرگروه اکران شود، اما باید دید در شورای صنفی نمایش چه تصمیمی برای این فیلم گرفته می شود.

به گزارش ۳۰نماایران،با توجه به بدعت مجید مجیدی درباره انصراف فیلم های به فاصله کوتاهی تا اکران، انتظار می رود شورای صنفی نمایش به دور از توصیه ها تنها آیین نامه را اجرایی کند.

کلمات کلیدی :

اگر این مطلب را مفید ارزیابی کردید لطفاً به اشتراک بگذارید :