چاپ
اسعدیان از شفاف سازی مختاری در برابر تخلف های خانه سینما ناراحت شد!

30نماایران: همایون اسعدیان به یادداشت ابراهیم مختاری واکنش نشان داد و بیان کرد که اهالی خانه سینما بیشتر از نظرات او به همدلی مسئولانه نیاز دارند!

به گزارش سایت ۳۰نماایران،ابراهیم مختاری؛رییس سابق هیات مدیره خانه سینما که چند روز پیش در مصاحبه ای نسبت به تخلف های آشکاری که در مجمع عمومی خانه سینما رخ داده است، صراختا واکنش نشان داد که می توانید در اینجا بخوانید اما همایون اسعدیان که بعد از عدم اقبال اعضای کانون کارگردانان از این سمت هم کنار گذاشته شد و همچنین دیگر در شورای صنفی نمایش هم حضور نخواهد داشت نسبت به صحبت های شفاف ابراهیم مختاری واکنش نشان داد.

براساس این گزارش،«فعالان بی افعال

همه آنان که در فعالیت های صنفی حضور داشته اند به خوبی بر ضعف عمومی قوانین و قواعد در سامان‌یابی تشکل های صنفی واقفند. اشکال آنجاست که آقای مختاری سال های زیادی در مقام بازرس، عضو هئیت مدیره و رئیس هیئت مدیره خانه سینما حضور داشته اند اما هنوز به آداب و اخلاق صنفی همچون گذشته پایبند نیستند و طبق عادت سنواتی در مقاطع تشکیل مجمع عمومی خانه سینما، ناگهان به یاد می آورند که همه کارها غیرقانونی است.

جملاتی شبیه آنچه در دولت دهم از سوی یاگوها گفته شد و به تعطیلی خانه انجامید ظاهراً ادامه دارد. یاگوها البته زنده نمایی می کنند. آقای مختاری، اهالی خانه در شرایط دشوار ناشی از بیکاری از کار افتادگی، معضلات درمانی، پیش از آنکه به توجهات شما به تاریخ و نظرات مشعشع نیاز داشته باشند به همدلی مسئولانه نیاز دارند.

باعث تأسف است که به همدلی و احساس مسئولیت شما باید تردید کرد. رفتار منبعث از مشرب یاگو مرده است.»

به گزارش سایت ۳۰نماایران،اینکه همایون اسعدیان در این یادداشت به سمتی می رود که بر کسی پوشیده نیست، نکته انحرافی خوبی است اما چرا اسعدیان و دوستانش برای شب عید اهالی زحمت کش سینما مانند دوران تعطیلی خانه سینما که هیات ساماندهی صنوف برنامه ای برای برطرف کردن گوشه ای از مشکلان معیشتی اهالی سینما را داشت هیچ فعالیت صنفی انجام نمی دهند؟!

اگر این مطلب را مفید ارزیابی کردید لطفاً به اشتراک بگذارید :