چاپ
شواهد رسوایی دونالد ترامپ از سوی یک بازیگر!

30نماایران:وکیل استورمی دنیلز، ستاره پورنو می گوید با مطلبی که در صفحه توئیتر خود منتشر کرده به دنبال ارسال پیامی هشدارآمیز به دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا بوده است.

به گزارش سایت ۳۰نماایران،مایکل آوناتی، وکیل استورمی دنیلز پنجشنبه شب در صفحه توئیتر خود عکسی از یک سی دی یا دی وی دی منتشر کرد. او همراه با این عکس نوشته بود: «اگر یک عکس به اندازه هزار کلمه ارزشمند باشد، ارزش این [سی دی یا دی وی دی] چند کلمه خواهد بود؟»

او در ادامه از هشتگ برنامه ۶۰ دقیقه شبکه «سی بی اس» استفاده کرده بود. این شبکه قرار است یکشنبه شب مصاحبه با استورمی دنیلز را در این برنامه پخش کند.
وکیل استورمی دنیلز روز شنبه در مصاحبه با شبکه «سی ان ان» تاکید کرد که لوحی که او تصویرش را منتشر کرده است حاوی شواهدی است که رابطه موکلش با دونالد ترامپ را ثابت می کند.

مایکل آوناتی اظهار داشت: «می خواهم در این مورد صریح باشم: این [توئیت] یک پیام هشدار آمیز بود. پیامی هشدارآمیز به مایکل کوهن [وکیل دونالد ترامپ] و تمام افرادی بود که وابسته به رئیس جمهور ترامپ هستند. آنها بهتر است بعد از یکشنبه شب خیلی خیلی مراقب حرفهایشان در مورد موکل من و مطالب و دروغ هایی که قصد دارند مطرح کنند، باشند.»

استورمی دنیلز که نام اصلی او استفانی کلیفورد است در طرح دعوی خود علیه دونالد ترامپ مدعی شده است که در سال ۲۰۰۶ با رئیس جمهوری کنونی آمریکا رابطه داشته است. به گفته استورمی دنیلز وکیل شخصی دونالد ترامپ پیش از انتخابات سال ۲۰۱۶ به او ۱۳۰ هزار دلار پرداخت کرده بود.

کلمات کلیدی :

اگر این مطلب را مفید ارزیابی کردید لطفاً به اشتراک بگذارید :