چاپ
ارجاع حاتمی کیا به چند ماه پیش؟! / غیرتی در وزیر ارشاد نمی‌بینم

30نماایران: ابراهیم حاتمی کیا که این روزها فیلم سینمایی «به وقت شام» را روی پرده اکران عمومی دارد در نشستی با موضوع شهید آوینی نسبت به رفتار وزیر ارشاد در برابر اظهار نظر یک بازیگر اعتراض کرد.

به گزارش سایت ۳۰نماایران، در فضای مجازی بسیاری درباره اینکه ابراهیم حاتمی کیا از کدام بازیگر صحبت کرده است مطرح شد که آنچه مشخص است منظور حاتمی کیا به پست یک بازیگر مطرح این روزها است که در آن به جای «مدافعین حرم» از «جانباخته مدافع رژیم اسد» استفاده کرده بود.

ابراهیم حاتمی کیا در نشستی با موضوع شهید آوینی گفت: «عزیزی از بازیگران جسارتی به مدافع حرم و خانواده اش می‌کند و حرفی زده نمی‌شود و هیچکس واکنشی نشان نمی‌دهد! غیرتی از طرف وزیر ارشاد نمی‌بینم که واکنش نشان دهد.»

براساس این گزارش، نوید محمد زاده؛ بازیکر مطرح این روزهای سینمای ایران در این پست که بعدا با اعتراض برخی رسانه ها و کامنت های بسیاری مواجه شد آنرا به شهید تغییر داد اما حاتمی کیا چند ماه بعد از این اتفاق به آن واکنش جدی نشان داد، البته ناگفته نماند که محمدزاده پس از شهادت محسن حججی (شهدای مدافع حرم) پستی ستایش آمیز برای او نوشت که این دو اظهار نظر در ادامه آمده است.

اگر این مطلب را مفید ارزیابی کردید لطفاً به اشتراک بگذارید :