چاپ
چرا گلشیفته فراهانی به فیلم فرهادی اهمیت نداد؟!

30نماایران: شب گذشته گلشیفته فراهانی بعد از حضور روی فرش قرمز با پخش زنده اینستاگرامی از جعفر پناهی حمایت کرد و این در حالی است که وی نسبت به حضور اصغر فرهادی در این جشنواره با فیلم «همه می دانند» هیچ واکنشی از خود نشان نداد.

به گزارش سایت ۳۰نماایران، شب گذشته در حالی گلشیفته فراهانی روی فرش قرمز جشنواره کن رفت که نوع پوشش مورد واکنش های بسیاری در فضای مجازی قرار گرفت و بسیاری نوع پوشش پنه لوپه کروز که امسال با فیلم اصغر فرهادی در جشنواره حاضر است را با او مورد مقایسه قرار دادند.

براساس این گزارش،بعد از نمایش فیلم «دختران خورشید» که گلشیفته فراهانی در آن حضور دارد و در غیاب جعفر پناهی مراسم فرش قرمز «سه رخ» با حضور بهناز جعفری و مرضیه رضایی برگزار شد که تشویق صندلی خالی جعفر پناهی که با جکم قضایی ممنوع الخروج است از دیگر برنامه های سیاسی این جشنواره بود اما جدای از نگاه جشنواره کن به مسائل سیاسی کشور ها که دو روز پیش هم برای یک فیلمساز از روسیه اتفاق افتاد به نوع واکنش گلشیفته فراهانی به عدم حضور جعفر پناهی باز می گردد.

این بازیگر که چندسالی است مهاجرت کرده است و با اصغر فرهادی در «درباره الی» همکاری داشته است اما این بازیگر در حمایت از جعفر پناهی و فیلمش با پخش زنده اینستاگرامی از نبود این فیلمساز در کن ابراز ناراحتی کرد  و گفت: جای جعفر پناهی امشب بسیاری خالی است و خوشحالم که بهناز جعفری را دیدم اما متاسفانه نتوانستم که فیلم را ببینم.

گلشیفته فراهانی با پخش زنده دیگر از تشویق ایستاده حاضران در کاخ جشنواره گفت: امیدوارم جعفر روزی بتواند بیاید و من هم همینطور!

فراهانی در شرایطی از پناهی حمایت کرد که در طول پخش زنده ای که داشت، هیچ اشاره ای به حضور اصغر فرهادی در این جشنواره نکرد و مشخص است که رابطه آنها در طول این سالها دچار مخاطره شده است.

کلمات کلیدی :

اگر این مطلب را مفید ارزیابی کردید لطفاً به اشتراک بگذارید :