چاپ
بازگشت «آنجلینا جولی» به اکشن؟

30نماایران:آنجلینا جولی که پیشتر به عنوان یکی از بازیگران جیمز باند جدید به عنوان باند گیرل مطرح می شد اما طبق شنیده ها تهیه کنندگان این فیلم به فکر بازیگر دیگری هستند.

به گزارش سایت ۳۰نماایران،آنجلینا جولی جزود معدود چهره های بازیگر زن سینما است که در فیلم های اکشن و حادثه ای نقش های مهمی را در کارنامه اش دارد و یکی از آنها «لاراکرافت؛تامب رایدر» به قسمت دوم هم کشیده شده است.

یراساس این گزارش، در حالی صحبت از آنجلینا جولی به عنوان نقش مقابل دنیل کریک مطرح می شود که تهیه کنندگان جیمز باند هلنا بونهام کارتر را برای شخصیت شرور این فیلم می خواهند.

طبق آخرین خبرها هنا بونهام کارتر در کنار دنیل کریگ در فیلم آینده «جیمز باند» به کارگردانی دنی بویل نقش آفرینی می کند و قرار است نقش شخصیت شرور را در جیمز باند بعدی بر عهده بگیرد.

این بازیگر که پیش تر در فیلم های «هری پاتر» و «آلیس در سرزمین عجایب» نقش شخصیت های بدجنس را ایفا کرده قرارست در فیلم آینده «جیمز باند» به کارگردانی دنی بویل نقش آفرینی کند.

یکی از افراد نزدیک به عوامل فیلم این خبر را به میرر اعلام کرده و گفته بسیاری گمان می کنند آنجلینا جولی قرار است این نقش را بازی کند در حالی که عوامل تصمیم گیرنده هلنا بونهام کارتر را می خواهند. او همچنین بیان کرد که لیست گروه بازیگران فیلم به مرحله نهایی رسیده است.

البته اگر این نقش به آنجلینا جولی برسد برای دومین بار است که این بازیگر در کنار دنیل کریگ نقش آفرینی می کند. جولی و کریگ در سال ۲۰۰۱ در فیلم «لارا کرافت: مهاجم مقبره» با هم همبازی بودند.

در حال حاضر بویل و کریگ روی برنامه زمانبندی فیلمبرداری فیلم کار می کنند. ۲۵ امین قسمت جیمز باند قرار است ۲۵ اکتبر ۲۰۱۹ در سینماهای بریتانیا به نمایش در آید.

کلمات کلیدی :

اگر این مطلب را مفید ارزیابی کردید لطفاً به اشتراک بگذارید :