چاپ
عکسی صرفا برای یک دورهمی یا بازار گرمی؟!

30نماایران: مدتی پیش عکسی توسط مهراب قاسمخانی و امیرمهدی ژوله در صفحه شخصی شان منتشر می شد که در آن به اتفاق مهران مدیری دیگر نویسنده های آثار موفق او از جمله پیمان قاسمخانی و سیامک انصاری حضور داشتند.

به گزارش سایت ۳۰نماایران، به گفته ساعد هدایتی یکی از بازیگران همیشگی مهران مدیری قرار است که قسمت دوم شب های برره برای تلویزیون ساخته شود اما طبق شنیده ها مدیری می خواهد فعالیتش در شبکه نمایش خانگی را ادامه دهد و مجموعه تازه ای را بعد از «قهوه تلخ» و «ویلای من» با همان تیم نویسندگی موفقش در آثار تلویزیونی اش کارگردانی کند.

براساس این گزارش،امیرمهدی ژوله که این روزها بیشتر به عنوان یک فعال اینستاگرامی و بازیگر مطرح می شود درباره ساخت جدید «شب های برره» به صبا گفت:عکسی که در فضای مجازی منتشر شد، فقط یک دورهمی ساده بود و تصمیمی برای ساخت این سریال به صورت جدی گرفته نشده است. من هم متنی برای این سریال آماده نکرده ام اما ممکن است این اتفاق در آینده بیفتد.

مهران مدیری این روزها تصمیم جدی برای بازگشت بعد از «دورهمی» با یک سریال موفق دارد و این تصمیم برخلاف صحبت های گذشته اش است که دوست دارد ادامه کار را در سینما پیگیری کند.

اگر این مطلب را مفید ارزیابی کردید لطفاً به اشتراک بگذارید :