چاپ
بعد از مهران مدیری و رامبد جوان/ اپلیکیشن های مشکوک «محمدرضا گلزار» را وارد بازی کردند

30نماایران: محمدرضا گلزار امشب در اتفاقی بی ارتباط، به برنامه «ماه عسل» آمد و از اجرای مسابقه ای برای شبکه سه سیما گفت که پشت پرده آن هم اسپانسر مالی برنامه «ماه عسل» است.

به گزارش سایت ۳۰نماایران، محمدرضا گلزار که از سال ۸۷ در تلویزیون حضور نداشت از ضبط برنامه «برنده باشیم» برای شبکه سه طی دو هفته آینده خبر داد که برای هر برنده جایزه صد میلیونی در نظر گرفته شده است و کلیه مراحل توسط اپلیکیشن انجام خواهد گرفت.

براساس این گزارش، اپلیکیشن اشاره شده گلزار «روبیکا» است که از عید امسال، پیش از شروع پخش «پایتخت» به طور انحصاری محسن تنابنده و احمد مهرانفر اقدام به تبلیغ آن می کردند، شرکتی که زیرمجموعه ۷۸۰ و آپ است که پیش از این در برنامه «خندوانه» و «دورهمی» تبلیعات بسیاری را داشتند و برای مجری و تهیه کننده برنامه ها آورده مالی فراوانی را به همراه داشتند.

حال که احسان علیخانی به دلیل اشتراک اسپانسری مجبور به دعوت از محمدرضا گلزار می شود، در سال های نه چندان از موسسه مالی خاصی حمایت می کرد که امروزه باعث خسارت بسیاری به مالباختگان این موسسه شده است و علیخانی که در آن سال اعلام کرده بود: خوشحالیم از موسسه ای حمایت می کنیم که در امر خیر همواره پیش قدم است، بهتر است در این زمینه پاسخ دهد.

این روزها که اپلیکیشن های مختلف در تلویزیون مثل نقل برنامه دائما از سوی مجری تبلیغ می شود، موجب سیطره کامل در برنامه های تلویزیون شده است و باید دستگاه های مربوطه نسبت به آنها با حساسیت بیشتری رفتار کند که عاقبت آن ماند دیگر اسپانسرهایی مثل ثامن الحجج و پدیده نشود.

اگر این مطلب را مفید ارزیابی کردید لطفاً به اشتراک بگذارید :