چاپ
سلبریتی های قبل از تو سوتفاهم بود / درخواست جادوگر فراگیر شد + یک غلط املایی!

30نماایران: به فاصله چند ساعت از درخواست علی کریمی از مردم برای پیوستن به کمپین "نخریم" بسیاری از صفحات شخصی اینستاگرام با جادوگر همسو شدند.

به گزارش سایت ۳۰نماایران، در روزگاری که برچسب سلبریتی را هر سیاهی لشگر و فعال اینستاگرامی برای خود کرده است، علی کریمی؛ بازیکنی که علاوه بر پرسپولیسی ها محبوب استقلالی ها هم است، چرا که علاوه بر شخصیت بازیگری که داشت در این دوران هم توانسته به عنوان یک فرد عدالت محور مطالبات مردم را از فدراسیون فوتبال طلب کند اما در تازه ترین پست ایستاگرامی دایره درخواستش را وسیع کرده است تا جریان حباب قیمتی این روزهای کشور را همزمان با باز شدن سایت فروش ایران خودرو کنترل کند.

براساس این گزارش، علی کریمی  امروز صبح در تاریخ ۲۷ خرداد ۱۳۹۷ در پستی در صفحه شخصی خود در اینستا گرم از مردم ایران درخواست کرد تا ماشین و طلا و هر چیز گرانی که در بازار فروخته میشوند را تحریم کنند و نخرند تا این حباب افزایش قیمت که عده ای سودجو به وجود آورده ا‌ند از بین برود.

این روزها متاسفانه برخی کالاها بسیار افزایش قیمت پیدا کرده ا‌ند و به یک اتحاد ملی نیاز است تا این مشکل تا حدی مرتفع گردد. علی کریمی از تمام مردم ایران این درخواست را کرد تا در صفحه های  اجتماعی خود منتشر کنند که این پست با بازنشر دوباره توسط بسیاری از هنرمندان سینما،تلویزیون،ورزشکاران و مردم فراگیر شد.

درخواست علی کریمی از مردم ماشین و طلا نخرید

مهدی کرم پور؛ نویسنده و کارگردان سینما با یک تذکر به موقع درباره غلط املایی علی کریمی نوشت:این کمپین #نخریم که صفحات مجازی فوتبالیست و نویسنده و سلبریتی و… را یک شکل پر کرده به فال نیک می گیریم اما:”…بزارید” غلطه! اگر به دنبال نثر شکسته و محاوره ای از بگذارید باشیم، بنویسید: “همه به اشتراک بذارید”

#اتحاد خیلی خوبه اما نشر درست و املای صحیح فارسی هم مهمه

کلمات کلیدی :

اگر این مطلب را مفید ارزیابی کردید لطفاً به اشتراک بگذارید :