چاپ
چرا علیفر آنتن را به فردوسی پور پاس نداد!؟

30نماایران: ماجرای اختلاف علیرضا علیفر و عادل فردوسی پور با یک دیگر برای امروز و دیروز نیست بلکه این دو همواره اگر در برنامه ای فرصت میداد درباره مسائل فنی با یکدیگر چالش های جدی را داشتند.

به گزارش سایت ۳۰نماایران،ماجرای اختلاف این دو بیشتر زمانی برای مخاطبان فوتبال عیان شد که یکی از مخاطبان فوتبال از آنجاییکه می دانست عمق اطلاعات علیفر از گزارش فوتبال به یک جستجوی ساده ویکی پدیایی محدود می شود در یکی از بازی هایی که قرار بود علیفر گزارش  کند , صفحه ویکی پدیا ورزشگاه میزبان را به نام خود کرد و علیفر نام او را در زمان گزارش به عنوان معمار ورزشگاه میزبان اعلام کرد که در نهایت چند بازی بعد فردوسی پور هنگام گزارش فقط به نام ورزشگاه اشاره کرد و ادامه داد که به ما ارتباطی ندارد که معمار این ورزشگاه چه کسی بوده! اصلا چه کاره ایه؟

براساس این گزارش، عادل فردوسی پور که در میان گزارشگران و برنامه سازان فوتبالی جزو چهره محبوب کشور محسوب می شود، این روزها تهیه و اجرای برنامه «۲۰۱۸» را بعد از تجربه «۲۰۱۴» برعهده دارد که در هنگام اعلام بازی ها پیش از شروع، نام گزارشگر را بارها تکرار می کند اما زمانی که به بازی صربستان و کاستاریکا رسید و در حالی که علیرضا علیفر این بازی را می خواست گزارش کند نامی از او نبرد.البته این رفتار با واکنش علیفر هم روبرو شد که در آغاز و پایان نیمه ها نامی از فردوسی پور و استدیو ۲۰۱۸ نبرد و تنها از پخش شبکه سه و سایر واحدها سازمان تشکر کرد.

شاید نقطه اوج این اختلاف به زمانی برمی گردد که علیفر در مصاحبه ای با مخالفت درباره دانش فردوسی پور گفت:گفتم اطلاعات فنی ام از عادل فردوسی پور بیشتر است/فقط چهار نفر در تلویزیون گزارشگر فوتبال اند، بقیه کارآموزند!

 

کلمات کلیدی :

اگر این مطلب را مفید ارزیابی کردید لطفاً به اشتراک بگذارید :