چاپ
اولین تصویر از فیلم جدید آقای تارانتینو/ پیت و دی کاپریو با لباس دهه ۶۰

30نماایران: بعد از چند روز از آغاز فیلمبرداری فیلم وسوسه انگیز تارانتینو،نخستین تصویر از این فیلم با حضور برد پیت و دی کاپریو منتشر شد.

به گزارش سایت ۳۰نماایران،فیلم «روزی روزگاری در هالیوود» (Once Upon a Time in Hollywood) به کارگردانی کوئنتین تارانتینو که داستانش در دهه ۱۹۶۰ در لس آنجلس روی می‌دهد، این روزها در حال فیلمبرداری است.

در حالی که پاپاراتزی‌ها همه جا به دنبال فیلم جدید تارانتینو هستند، لئوناردو دی‌کاپریو یکی از بازیگران “روزی روزگاری در هالیوود” در صفحه خود در اینستاگرام، اولین عکس از فیلم را منتشر کرد که در آن خودش و براد پیت دیگر ستاره فیلم دیده می‌شوند.

داستان فیلم تابستان ۱۹۶۹ و در اوج دوران هیپی‌گری در هالیوود روی می‌دهد. ریک دالتن (دی‌کاپریو) ستاره سابق سریال‌های وسترن و کلیف بوث (پیت) بدلکار و دوست قدیمی او دو شخصیت اصلی «روزی روزگاری در هالیوود» هستند. هر دو به‌سختی می‌کوشند در هالیوودی که دیگر برای آن‌ها آشنا نیست دوام بیاورند، اما دالتون یک همسایه بسیار معروف دارد… شارون تیت بازیگر (با بازی مارگو مارگو روبی). اتفاقات فیلم پیش از جنایت‌های خانواده مانسن و قتل شارون تیت روی می‌دهد که آن زمان همسر رومن پولانسکی کارگردان و هنگام مرگ هشت ماهه باردار بود.

مانسن به گروهی از پیروان خود دستور داد به ساکنان خانه‌ای در بخش بندیکت کانیونِ لس آنجلس حمله کنند، با این باور که خانه متعلق به یک تهیه‌کننده موسیقی است که پیش از این به او دست رد زده بود. در نهم اوت، چهار پیرو مانسن در چند ساعت با اسلحه و چاقو به طرزی وحشیانه، تیت ۲۶ ساله و چهار نفر دیگر را به قتل رساندند.

آل پاچینو دیگر بازیگر فیلم پرستاره «روزی روزگاری در هالیوود» است. پاچینو نقش ماروین شوارز کارگزار کلیف بوث را ایفاء می‌کند. دیمین لوئیس در فیلم نقش استیو مک‌کویین بازیگر معروف را دارد. لوک پری در نقش اسکاتی لنسر، امیل هرش در نقش جی سبرینگ طراح مو، داکوتا فانینگ در نقش لینت فرومه یکی از اعضای خانواده مانسن، کلیفتن کالینز در نقش ارنستو، واکرو مکزیکی، کیت جفرسن در نقش کیت و نیکلاس هاموند در نقش سام وانامیکر کارگردان، دیگر بازیگرانی هستند که در “روزی روزگاری در هالیوود” حضور دارند. برت رینولدز و تیموتی آلیفنت، تیم راث و مایکل مدسن هم در فیلم بازی می‌کنند.

«روزی روزگاری در هالیوود» را تارانتینو بر مبنای فیلمنامه‌ای نوشته خودش کارگردانی و تهیه می‌کند. دیوید هیمن و شانون مکنتاش دیگر تهیه‌کنندگان فیلم هستند.

شرکت سونی پیکچرز ۹ اوت ۲۰۱۹ را به‌عنوان تاریخ اکران این فیلم انتخاب کرده است. این تاریخ همزمان با پنجاهمین سال قتل شارون تیت است.

در ۱۹۷۱، مانسن و تعدادی از اعضای فرقه او به حبس ابد محکوم شدند. از آن زمان تاکنون ماجرای مانسن و فرقه او موضوع ده‌ها برنامه تلویزیونی، فیلم‌های سینمایی و کتاب‌ها بوده است. مانسن که به ۹ بار حبس ابد محکوم شده و ۴۶ سال را در زندان گذرانده بود، نوامبر سال گذشته در ۸۳ سالگی از دنیا رفت.

کلمات کلیدی :

اگر این مطلب را مفید ارزیابی کردید لطفاً به اشتراک بگذارید :