چاپ
جابجایی ساختمانی در صداوسیما / مدیر شبکه پنج به یک اعزام شد!

30نماایران: مجید زین العابدین که مدتی به عنوان مدیر شبکه سه حضور داشت بعد از آن به شبکه پنج رفت و در ادامه همان تغییر صندلی های ساختمانی با یک تصمیم تازه به شبکه یک سیما رفت همانطور که محمداحسانی مدتی پیش از شبکه یک به شبکه نسیم رفت، مدیرانی که تنها صندلی هایشان در شبکه ها با همان سمت ها تغییر می کند!

به گزارش سایت ۳۰نماایران،دکتر میرباقری معاون سیما، با صدور احکامی مجید زین العابدین به عنوان مدیر شبکه یک و جواد رمضان نژاد را به سمت مدیر شبکه پنج سیما منصوب کرد.

مجید زین العابدین که پیش از این مدیریت شبکه پنج سیما را عهده دار بود به سمت مدیر شبکه یک سیما منصوب شده است. پیش از این علیرضا برازش مدیر شبکه یک بود.

جواد رمضان نژاد پیش از این به عنوان مدیر شبکه افق فعالیت داشت که در تغییرات جدید صدا و سیما به عنوان مدیر شبکه پنج منصوب شده است.

از جمله سوابق «مجید زین‌العابدین» می‌توان به مدیریت شبکه سه، قائم مقام شبکه سه سیما، مدیر طرح و برنامه شبکه سه سیما، سرپرست گروه معارف شبکه سه سیما، مدیریت و اداره شورای راهبردی، اتاق های فکر، شورای مدیران و شورای برآورد در شبکه سه، سرپرست گروه اجتماعی شبکه خبر، جانشین سردبیر بخش خبری ۲۰:۳۰، تهیه کننده برنامه‌های سیاسی شبکه خبر، دبیر شورای راهبردی شبکه خبر، کارشناس اداره کل حقوقی سازمان و … اشاره کرد.

همچنین «جواد رمضان‌نژاد» نیز متولد سال ۱۳۵۶ در شهر تهران است و در حال حاضر دارای دکترای علوم ارتباطات اجتماعی است.

وی از سال ۹۳ تاکنون مدیر شبکه افق بوده و پیش از این نیز مدیر گروه مستند شبکه چهار، عضو شورای طرح و برنامه شبکه چهار سیما، عضو شورای راهبردی مرکز سیمافیلم، عضو شورای بررسی طرح برنامه های مستند سیما، مدیر مجتمع آموزشی شهید آوینی مرکز بسیج صدا و سیما، سردبیر بخش‌های خبری مختلف رادیو و تلویزیون و… بوده است.

کلمات کلیدی :

اگر این مطلب را مفید ارزیابی کردید لطفاً به اشتراک بگذارید :