چاپ
جوگیری یک مسئول برای سردار و بهاره بی نتیجه ماند!

30نماایران: در حالی که مسئول سازمان ورزش شهرداری در اقدامی جوگیرانه همزمان با تولد بازیکر زن سینما از تخصیص 20 بیلبورد به مستند «سریک» که به اسب سردار آزمون می پردازد، خبر داده بود اما شهردار تهران این وعده را تکذیب کرد.

به گزارش سایت ۳۰نماایران، در شب اکران حصوصی فیلم مستند «سریک» در ایوان شمس که همزمان با تولد بهاره افشاری بود و مسئول سازمان ورزش شهرداری هم از مدعوین این مراسم بودند در اقدامی جوگیرانه و دلربایانه قول ۲۰ بیلیبورد سطح شهر را به بهاره افشاری به عنوان کادوی تولد داد که در مجموع مبلغی معادل ۶ میلیارد تومان تخمین زده شد.

براساس این گزارش،محمدصادق حسنی؛ سرپرست سازمان ورزشی شهرداری که ویدیوی این کادوی تولد به یک بازیگر زن از محل اختیارات شهرداری و از جیب مردم روزهای گذشته در شبکه های مجازی دست به دست می شد در ابتدا از حتمی بودن تخصیص بیلبوردها به این فیلم گفت اما به تازگی تخصیص ۲۰بیلبورد به این مستند را تکذیب کرد ولی بر حمایت از مستند تأکید کرد. حسنی البته نگفت که چرا از میان انبوهی از مستندهای ورزشی که همه ساله تولید میشود باید مستند بازیگر زن با کارنامه ای اندک در سینما مورد حمایت قرار گیرد؟

گفتنی است،شهردار تهران در مراسم بازگشایی مجدد بخشی از خط ۷ مترو حدفاصل ایستگاه نواب صفوی تا مهدیه در پاسخ به پرسشی در خصوص اهدای بیلبوردهای تبلیغاتی به یکی از هنرپیشگان به عنوان کادوی تولد که مبلغ آن ۶ میلیارد تومان است گفت: اگر بیلبوردی دیدید که این تبلیغات را انجام داد بعد بیایید بگویید.

وی در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه گفته می شود رئیس سازمان ورزش در جلسه این موضوع را اعلام کرده است، گفت: من هم شنیده‌ام اما این کار در اختیار رئیس سازمان ورزش نیست و سازمان زیباسازی باید در این زمینه تصمیم‌گیری کند.

اگر این مطلب را مفید ارزیابی کردید لطفاً به اشتراک بگذارید :