چاپ
ادامه رفتارهای دوگانه یک مدیر سازمانی / رئیس دانشگاه صدا و سیما علیه صدا و سیما!

30نماایران: شهاب اسفندیاری با حکم رئیس سازمان صداوسیما، رئیس دانشگاه صداوسیما شده اند، چطور می توان پذیرفت که مسئولیتی ندارند، حتی اگر صدا و سیما را در گیومه گذاشته باشند که آن را خاص کرده باشد.

به گزارش سایت ۳۰نماایران، چندی پیش بود که وزارت علوم برخی از رشته های مهم دانشگاه صداوسیما را از انتخاب رشته حذف کرد و همین دلیلی شد برای ساخت گزارش های یک سویه تلویزیون در برابر وزارت علوم که به دنبال راهکاری برای یکپارچه سازی و حذف دست های بسیار برای رشته هایی که صرفا تزیینی هستند، در آن زمان بود که تلویزیون بیشتر زمان این گزارش را به صحبت های شهاب اسفندیاری؛ رییس دانشگاه صداوسیما می داد و او یک طرفه وزارت علوم را در گوشه رینگ قرار می داد تا به مقصود اصلی سازمان صداوسیما برسد.

براساس این گزارش، این مدیر که حکمش را از رییس رسانه ملی دریافت کرده و ریاست دانشگاه صداوسیما را برعهده دارد در واکنش به پخش مصاحبه رقصنده اینستاگرامی سکوت نکرد و در توییتی نوشت:

۱-من هیچ مسئولیتی در صداوسیما ندارم.

۲-در دانشگاه صداوسیما کار می کنم.

۳-با دیدن این کلیپ متاسف شدم، نه اخلاقی بود نه حرفه ای. و رسانه ملی بابت پخش این قبیل مصاحبه ها در گذشته هزینه سنگینی داده.

اینکه شهاب اسفندیاری برچه اساسی چنین اظهار نظری می کند جای سوال دارد، چراکه برکسی پوشیده نیست که سیاست های دانشگاه صداوسیما هم همانند نامش از رسانه ملی جدانیست و البته ناگفته نماند این رفتار دوگانه تجربه اول شهاب اسفندیاری نیست، ایشان سعی در اتصال به حلقه برگزار کننده جشنواره عمار دارند و چندین بار داور این جشنواره بوده‌اند. ایشان در جشنواره عمار سخن از اعتلای سینمای انقلاب به زبان می‌آورند اما پایان نامه دکترای منتشر شده ایشان درباره سینمای مهرجویی و کیارستمی است. در برنامه هفت به سردبیری محمود گبرلو از سینمای دفاع مقدس تجلیل می‌کنند اما برای دفاع از فیلم فروشنده اصغر فرهادی در مقابل مسعود فراستی می‌نشیند. آیا این رفتار نوعی دوگانه سوزی نیست؟!

کلمات کلیدی :

اگر این مطلب را مفید ارزیابی کردید لطفاً به اشتراک بگذارید :