چاپ
سوال نویسنده «نارنجی پوش» بعد از توقیف «ممنوعه»/ چطور شهرزاد اشکالات اخلاقی نداشت؟!

30نماایران: وحیده محمدی فر؛ روانشناس و نویسنده آثاری چون نارنجی پوش،چه خوبه که برگشتی،مهمان مامان و ... با انتشار پستی نسبت به توقیف مجموعه نمایش خانگی «ممنوعه» بعد از سه قسمت واکنش نشان داد.

به گزارش سایت ۳۰نماایران، با اعلام توقف پخش مجموعه نمایش خانگی «ممنوعه» که بعد از توزیع سه قسمت، توانسته بود به موفقیت خوبی بین مخاطبان در نمایش برخی آسیب های اجتماعی از سوی آقازاده ها بر جامعه داشته باشد با اعتراض های بسیاری در شبکه های مجازی نسبت به جلوگیزی از پخش قسمت چهارم آن رخ داد به طوری که برخی بازیگران این مجموعه هم با انتشار دایرکت های مخاطبان سریال نسبت به توقف آن اعتزاض کردند.

وحیده محمدی فر؛ روانشناس و همسر داریوش مهرجویی که در بسیاری از آثار این کارگردان بزرگ سینمای کشور نقش داشته است با انتشار پستی نسبت به جلوگیری از پخش قسمت چهارم «ممنوعه» ابراز تاسف کرد.

وی در این پست اینستاگرامی نوشته است:«چرا نمایش ممنوعه ممنوع شد تا اطلاع ثانوی؟، چون اشکالات اخلافی داشت؟چطور شهرزاد نداشت؟ عشق مثلثی و مربعی و گاهی حتی متوازی اضلاع هم می شد….خب قصه بود دیگه… زندگی همه مردم که نبود.قصه شهرزاد و قباد و فرهاد بود…حالا کاری ندارم قباد رو هم که آخرش به طرز فجیعی کشتن و با احساسات مخاطب بازی کردن.

وی در ادامه آورده است:الان ماجرای ممنوعه چیه یعنی ؟ من که سردرنیاوردم. یعنی جامعه ی ما انقدر ساده هستن که فوری با یک سریال ایرانی که خود ارشاد هم مجوز داده منحرف بشن؟،، بعضی ها دیگه زیادی تعصب نشون می دن، مثل این که بری رستوران غذا سفارش بدی یه غدای دیگه بیارن و بگن این برای شما بهتره… یا به زور مثلا سیب زمینی سرخ کرده رو از غذات حذف کنن بگن چون برات ضرر داره… ما اصلا شاید می خواهیم گاهی فست فود بخوریم … شما دکتری؟.. چرا حق انتخاب به مخاطب و مشتری نمی دین؟،، چرا از کالای فرهنگی حمایت نمی کنید؟،، این که از سریال های ترکی جم تی وی خیلی بهتر بود..نبووود؟ دوست دارین مردم برن اونا رو ببینن؟؟

کلمات کلیدی :

اگر این مطلب را مفید ارزیابی کردید لطفاً به اشتراک بگذارید :