چاپ
همزمان با افزایش قیمت دلار/ مهدی کرم پور: «سوفی و دیوانه» را نیم بها اکران کنید

30نماایران: مهدی کرم پور همزمان با آغاز اکران فیلمش و افزایش قیمت دلار، به جهت همدردی با مردمی که به لحاظ اقتصادی دچار مشکل هستند،خواستار فروش نیم بهای بلیط فیلمش «سوفی و دیوانه» شد.

به گزارش سایت ۳۰نماایران، با اکران پنج فیلم جدید از امروز در سینماهای کشور که از شب گذشته کاروان اکران هایی تحت عنوان مردمی با بازیگران آغاز شده است، مهدی کرم پور در اقدامی متفاوت و همزمان با افزایش قیمت دلار و همدردی با مردم که این رورها در شرایط سخت اقتصادی قرار دارند از کارگروه اکران درخواست کرد تا همه سانس های فیلمش به صورت نیم بها به فروش برسد.

براساس این گزارش، مهدی کرم پور؛ تهیه کننده و کارگردان «سوفی و دیوانه» در پستی اینستاگرامی نوشت: «میهنم در شرایط ویژه تحریم و مردمان مان گرفتار آمده در بحران اقتصادی اند در چنین کارزاری سوفی و دیوانه پنجره ای ست کوچک رو به امید و رویاپردازی که جامعه خشن و گرفتارآمده، سخت بدان نیازمند است.

پیش از هر مطلبی از شریک سرمایه گذار فیلم، شرکت پخش کننده و سینماهای نمایش دهنده عذرخواهم که با بلیط فروشی هنرمندان و فروش امضا، به سلفی گرفتن بازیگران و صدای جیغ، به راه رفتن با لباس عجیب بر روی موکت زشت قرمز رنگ در اکران خصوصی یا احیانن مردمی دست کم در شرایط فعلی اعتقادی ندارم.

همین امروز و در اولین ساعات اکران به غنوان تهیه کننده فیلم از کارگروه اکران و سینماهای نمایش دهنده می خواهم که موافقت کنند تا پایان اکران در تمامی روزها و سانس های نمایش بلیط های این فیلم به صورت نیم بها فروخته شود.همه اکران های فیلم سوفی و دیوانه از نظر من اکران ویژه برای مردمی ست که علی رغم مشکلات فروان اقتصادی، سینما تنها برایشان به مصابه خنده و سرگرمی صرف یا بازنشر صفحه حوادث روزنامه نیست.»

کلمات کلیدی :

اگر این مطلب را مفید ارزیابی کردید لطفاً به اشتراک بگذارید :