چاپ
چرا حمید فرخ نژاد دو تابعیتی شد؟!

30نماایران: حمیدفرخ نژاد که این روزها به دلیل برخی افشاگری ها درباره دو تابعیتی بودنش مورد هجمه مردم قرار گرفته است در تازه ترین مصاحبه اش درباره حواشی اخیر و علت مهاجرتش صحبت کرد.

به گزارش سایت ۳۰نماایران، به دنبال برخی پست های اینستاگرامی حمید فرخ نژاد و اظهار نظرهایش درباره مسائل مختلف کشور که با واکنش های بسیاری هم مواجه می شود و درگیری وی با علی علیزاده؛ کارشناس مسائل سیاسی در شبکه های مجازی بسیار بالا گرفت به طوری که عدم شناخت رسانه و ادبیات کنایه آمیز باعث شد نا فرخ نژاد بازنده اصلی این جدال باشد، چراکه ارتباطش با محمد امامی و سفرش با وی بلافاصله بعد از آزادی از زندان امامی همواره مورد سوال جدی بود؟!

فرح نژاد در تازه ترین مصاحبه اش با یک رسانه متصل به یکی از مجریان تلویزیون درباره علت دریافت گرین کارت آمریکا و سکونت خانواده اش به یک خاطره بسنده کرد که زندگی در ایران را برایش مشکل کرده بود، وی گفت: یک روز جمعه در باشگاه انقلاب مشغول پیاده روی بودم که دوستم من را برای کاری به دفترش دعوت کرد و بعد از رسیدن به آنجا دو نفر با قمه به من حمله کردند و گردنبندم را دزیدند، این اتفاق که در دوران آخر ریاست جمهوری محمود احمدی نژاد بود باعث شد که من تصمیم بگیرم و فرزند و همسرم را از کشور خارج کنم! البته ابتدا به دنبال اقامت در دبی بودم که نتوانستم دریافت کنم و پیشنهاد بهم دادند که برای اقامت دبی باید شناسنامه افغانی بگیرم! در نهایت با مشاوره یک وکیل مهاجرت و ارائه جوایزم و مصاحبه هایم توانستم اقامت آمریکا بگیرم.

وی در بخش دیگری از مضاحبه اش هم گفت: یکی دیگر از عوامل مهاجرتم هم به فربد پسرم برمی گردد که علی رغم ثبت نامش در یکی از بهترین مدارش کشور اما او علاقه ای به درس خواندن و مدرسه رفتن نداشت و هر روز با یک بهانه ای می خواست غیبت کند و من نمی دانم چه چیزهایی در هارد بچه می ریزن؟! چطور با یک بچه مردسه ای یک آدم گنده رفتار می کند! اما من هر شش ماه میرم و یه سر می زنم و میام و اونها هم ایام تابستان می آیند.

فرح نژاد در پایان که متوجه شد، نتوانست دلیل قانع کننده ای درباره مهاجرتش ارائه دهد، گفت: البته این دلیل من بود و پشیمان هم نیستم.

این بازیگر که در طول افزایش ارز دائما پست های انتقادی از این تورم را منتشر کرد، درحالی که خیلی ناراحت بود گفت: زیر ده هزار دلاری که ماهانه باید برای خانواده ام بفرستم، زاییدم!

 

کلمات کلیدی :

اگر این مطلب را مفید ارزیابی کردید لطفاً به اشتراک بگذارید :