چاپ
ورود جدی پلیس به موضوع سلبریتی / مهراب قاسم‌خانی به آگاهی احضار شد

30نماایران: بعد از علی دایی و برخی دیگر سلبریتی ها که در موضوع جمع آوری کمک به زلزله زدگان کرمانشاه شماره کارتشان را اعلام کردند، حالا مهراب قاسمخانی؛ فیلمنامه نویس و برادر پیمان قاسمخانی با انتشار پستی خبر از احضارش به آگاهی داد.

به گزارش سایت ۳۰نماایران،مهراب قاسم خانی با انتشار تصویری از احضاریه‌ای که از دادگاه برایش آمده بود، در اینستاگرام نوشت: «از اینا برای منم ا‌ومد… راستش حس بدی داشت. شاید شکل بدی داشت… ولی اشکالی نداره.اتفاقاً به نظرم نظارت کردن کار خیلی درستیه. به هر حال پول هایی از مردم جمع آوری شده که قرار بوده در موارد خاصی هزینه بشه. اگه کسی هم این وسط کلاه برداری و دزدی انجام داده باید مجازات بشه، چون هم از اعتماد مردم سو استفاده کرده، هم به اعتبار همکاران خودش لطمه زده. فقط… من دو تا سوال کوچیک هم دارم.

سوال اول: همونطور که با این حساسیت با سلبریتی ها برخورد میشه، با مسئولینی که در همین رابطه کوتاهی کردن هم برخورد شده؟ چه اونهایی که به دلیل عدم نظارت به ساخت و ساز های غیر اصولی و غیر استاندارد باعث افزایش خسارات و تلفات شدن، چه اونها که پس از زلزله به وظائفشون در قبال زلزله زدگان عمل نکردن؟!؟!

سوال دوم: از اونجایی که بعضی از نمایندگان و مسئولین در مصاحبه های متعدد اعلام کردن که سلبریتی ها میلیارد ها تومن پول مردم رو خوردن، اگه نتیجه این تحقیقات منجر به کذب بودن ادعای این عزیزان شد، با همین جدیت برای اعاده حیثیت این چهره ها اقدام میکنید؟»

پست اینستاگرامی مهراب قاسم خانی درباره احضارش به دادگاه

کلمات کلیدی :

اگر این مطلب را مفید ارزیابی کردید لطفاً به اشتراک بگذارید :