چاپ
سوالی که پاسخ داده شد / چرا پرویز پرستویی در یک فیلم سطحی بازی کرده است؟!

30نماایران: دومین همکاری پرویز پرستویی و تینا پاکروان در «لس آنجلس تهران» با واکنش های منفی بسیاری در فضای مجازی و مطبوعات روبرو شده است به طوری که جواد طوسی؛ منتقد با سابقه سینما در اظهار نظری، این فیلم را بدترین فیلم چهل سال اخیر سینمای ایران معرفی کرده است.

به گزارش سایت ۳۰نماایران، پرویز پرستویی که طی این سالهای اخیر به عنوان یک هنرمندی که همواره از بسیاری موارد دلگیر است شناخته می شود، این روزها فیلمی با عنوان «لس آنجلس تهران» را روی پرده سینماها دارد که به لحاظ ساختاری و ضعف کارگردانی مورد اعتراض بسیاری قرار گرفته است و مخاطبان این بازیگر که علاقه مند بودند تا یک بار دیگر خاطره فیلم های کمدی او مانند لیلی با من است و مومیایی ۳ در ذهن ها متصور شود اما ناامید از سینماها خارج می شوند.

در پست اینستاگرامی پرستویی آمده است:

«هموطنان عزیزم، منتقدین محترم، اینجانب پرویز پرستویی حدود نیم قرن در عرصه هنر خدمت کردم و در طول سال هم پیشنهادات کاری زیادی داشتم ولی به لحاظ احترامی که برای مخاطب قائل بودم تن به هر کاری ندادم و در هر کاری هم که حضور داشتم با اعتقاد پذیرفتم و تا کنون صرفا برای پول کارنکردم و در بازتاب کارهایی که حضور داشتم خود را از هرحیث سهیم دانستم ،چه خوب و چه بد.

لس آنجلس تهران هم جزو همان کارهایی بوده که نه برای رفاقت بلکه با اعتقاد براین که بتوانیم یک فیلم مفرح و شاد(مهاجرت برعکس) با حفظ احترام برای شما عزیزان بسازیم ،پذیرفتم. و این را در این سالیان آموختم که اثری که ساخته می‌شود شما می‌توانید نظر بدهید چه دوست داشته باشید و چه دوست نداشته باشید ،منتقدین محترم هم همینطور. ولی متاسفانه بعضا نقدها صادقانه نیست که هیچ بلکه شمشیر از رو بستن است.

و گرنه همه عزیزانی که دراین فیلم حضور دارند نقد پذیرند.بنده همه نظرات مردم وبعضی از منتقدان را دنبال میکنم .ایمان دارم و باور داشته باشید هیچیک از هنرمندان این فیلم کیسه برای ثروت اندوزی ندوخته اند وهیچکس هم نمیخواهد شما را وادار کند که حتما و باید از این فیلم استقبال کنید. نظر صادفانه شما برای همه ما پذیرفتی است. ولی با انصاف نه کینه شخصی و …»

بنابر اعلام یک کانال سینمایی این فیلم که با اسپانسر مالی قوی مثل بانک ملت و فروشگاه رفاه این روزها روی پرده است در دو روز اول با حضور پرسنل آن توانست فروش قابل ملاحضه ای را بدست بیاورد.

پرویز پرستویی

کلمات کلیدی :

اگر این مطلب را مفید ارزیابی کردید لطفاً به اشتراک بگذارید :