چاپ
آیا بهروز افخمی دوباره مجری برنامه «هفت» می‌شود؟

30نماایران: بعد از مدت‌ها بی‌خبری از برنامه سینمایی تلویزیون، برخی رسانه‌ها در رایزنی جدید اعلام کردند بهروز افخمی دوباره روی صندلی اجرای برنامه «هفت» می‌نشیند.

به گزارش سایت ۳۰نماایران،پس از اتمام فصل سوم برنامه هفت و اجرای مجدد آن توسط رضا رشیدپور در ایام برگزاری جشنواره فیلم فجر سال گذشته، نام‌های زیادی از جمله علیرضا رئیسیان، محمدحسین لطیفی، مهدی کرم‌پور و…. به عنوان گزینه‌های اجرای برنامه هفت در رسانه‌ها مطرح شد اما امروز خبری از بازگشت بهروز افخمی به تلویزیون بدون فراستی به میان آمد که نوید بازگشت مجدد افخمی به این برنامه و تکرار روزهای موفقیت این برنامه پس از دوره ضعیف آن در جشنواره سال گذشته را می‌داد.

خبرگزاری تسنیم در گفت‌وگو با بهروز افخمی این موضوع را پیگیری کرد و این کارگردان و تهیه‌کننده سینما و مجری سابق برنامه «هفت» هم در این باره گفت: «گفت‌وگوی مقدماتی با من شده اما هنوز قطعی نشده و به نتیجه‌ای نرسیدیم. اینکه برخی رسانه‌ها از حضور قطعی بنده به عنوان مجری بدون مسعود فراستی نوشته‌اند و توضیحاتی بیشتر و حتی درباره نوع چیدمان و پرداخت، گمانه‌زنی رسانه‌ای بیش نیست، چون اکنون در حال گفت‌وگوی مقدماتی هستیم و بعد از نتیجه‌گیری می‌توانیم درباره طراحی و چیدمان کار با هم صحبت کنیم». به نظر می‌رسد با توجه به نزدیک شدن به ایام برگزاری جشنواره فیلم فجر سال جاری و لزوم راه‌اندازی مجدد برنامه هفت برای نقد و بررسی جدی آثار سینمای ایران بزودی اخبار بیشتری در ارتباط با این برنامه در رسانه‌ها منتشر شود.

کلمات کلیدی :

اگر این مطلب را مفید ارزیابی کردید لطفاً به اشتراک بگذارید :