چاپ
واکنش رضا رشیدپور به تهدید گوینده شبکه سه / کاری کنید که تعامل با شما بر پایه احترام شکل بگیرد!

30نماایران: شبکه سه سیما با شکل و فرم مدیریت تازه اش در هفته اخیر به شکل بی سابقه جزو پرحاشیه ترین خبرها قرار گرفته است به طوری که برنامه سازان این شبکه دائما برای یک دیگر پیام های توهین آمیز روی آنتن ارسال می کنند.

به گزارش سایت ۳۰نماایران، در ادامه مدیریت کودکانه شبکه سه سیما به طوری که هر برنامه ای ساز خود را می زند و این فضا منجر به توهین برنامه های یک شبکه به یکدیگر شده است، رضا رشیدپور در بخشی از برنامه «حالا خورشید» که به لحاظ متن و اجرای مجری نه چندان جذابش پرویز نشاط جزو ابتدایی ترین ظرفیت جهت متلک گویی است به اقدام غیرحرفه ای گوینده خبر شبکه سه سینما واکنش لوسی را داشت و این رفتار از سوی رشیدپور بلافاصله در همین بخش خبری با تصاویر آرشیوی رشیدپور وقتی جلوی دوربین از حال می رود پاسخ داده شد.

براساس این گزارش، رضا رشیدپور که پیش از این پاسخ و تهدید از سوی بخش خبری شبکه سه سیما در توییتی غذر خواهی کرده بود اما بعد از انتشار ویدیو برنامه شب گذشته خبر ۲۲ شبکه سه سینما نوشت:«نویسندگان حالا خورشید چند خط شوخی با اخبار نوشتند. برخی همکاران فرمودند که لحن مناسبی نداشته. رسما و صمیمانه عذرخواهی کردم. اما ناباورانه در برابر عذرخواهی، تهدید می شنوم. کاش رمز گشایی می فرمودند که “رشید” پور برای آنکه ” سلامت” بماند حواسش دقیقا به چه چیزی باید باشد؟
کاری کنید که تعامل با شما بر پایه احترام شکل بگیرد و نه ترس از سالم ماندن»

کلمات کلیدی :

اگر این مطلب را مفید ارزیابی کردید لطفاً به اشتراک بگذارید :