چاپ
کاراگاهی که خلافکار می شود! / فیلم جدید مل گیبسون،چارلی هونام و ایزا گونزالس

30نماایران: مل گیبسون با چارلی هونام و ایزا گونزالس در «والدو» که براساس رمانی به نام Last Looks «آخرین نگاه‌ها» و به قلم هاوارد گولد (Howard Gould) ساخته می‌شود و تیم کربی (Tim Kirkby) هم وظیفه‌ی کارگردانی آن را برعهده خواهد داشت.

به گزارش سایت ۳۰نماایران به نقل از هالیوود ریپورتر، مل گیبسون که اخیرا در فیلم کمدیDaddy’s Home 2 «خونه بابا ۲» دیده شده، قرار است با بازیگران فیلم‌های King Arthur: Legend Of The Sword «شاه آرتور: افسانه شمشیر» و Baby Driver «بیبی راننده»، یعنی چارلی هونام (Charlie Hunnam) و ایزا گونزالس (Eiza Gonzalez) همراه شود و در فیلم اکشن و جنایی Waldo «والدو» هنرنمایی کند.

براساس این گزارش، والدو براساس رمانی به نام Last Looks «آخرین نگاه‌ها» و به قلم هاوارد گولد (Howard Gould) ساخته می‌شود و تیم کربی (Tim Kirkby) هم وظیفه‌ی کارگردانی آن را برعهده خواهد داشت. کربی بیشتر برای کارگردانی چند قسمت از سریال Veep «معاون رئیس‌جمهور» و همچنین قسمت آزمایشی «Fleabag» شناخته می‌شود.

داستان رمان درباره یک کارآگاه سابق است که به خلاف روی می‌آورد. دنباله‌ی این رمان، Below The Line «زیر خط» نام دارد که تابستان سال آینده منتشر خواهد شد. در فیلم شاهد معرفی یک کارآگاه به نام چارلی والدو (با بازی هونام) هستیم که سمت خود را از دست داده و اکنون یک زندگی مینیمالیستی را در جنگل برای خود دست‌وپا کرده است. زندگی معمولی و ساکت او، زمانی که دوباره به کار گرفته می‌شود تا به عنوان یک مامور شخصی، پرونده قتل همسر یک ستاره تلویزیون را بررسی کند، دوباره به هیجان می‌افتد.

اندرو لازار (Andrew Lazar)، کریستینا وایس لیوری (Christina Weiss Lurie) و استیو شینبرگ (Steve Shainberg) در نقش تهیه‌کننده حضور دارند و فیلم‌برداری این اثر هم در اوایل سال میلادی ۲۰۱۹ آغاز خواهد شد.

کلمات کلیدی :

اگر این مطلب را مفید ارزیابی کردید لطفاً به اشتراک بگذارید :