چاپ
ردپای «کوین اسپیسی» در جنوب فرانسه + عکس

30نماایران:فصل ششم سریال محبوب «House of Cards» امسال در حالی پخش شد که با کم استقبالی کمی از سوی تماشاگران روبرو شد.

به گزارش سایت ۳۰نماایران، فصل ششم در حالی پخش شد که اثری از «اسپیسی» نبود و شخصیت «فرانک آندروود» توسط تهیه‌کنندگان و نویسندگان سریال حذف شده بود. «اسپیسی» در سال گذشته متهم به آزار جنسی یک مرد جوان شده بود.

 

البته نبود اسپیسی در محافل سینمایی از دیگر موضوعات قابل بحث طی این مدت بوده است و از زمانی که در اکتبر سال گذشته متهم به آزار جنسی شد هیچ گونه خبری از او دیده یا شنیده نشده است. دوستان «اسپیسی» نیز از ناپدید شدن او در حیرت هستند. مشکلات «اسپیسی» از جایی شروع شد که «آنتونی رپ» بازیگر فیلم «Star Trek» از «اسپیسی» به اتهام آزار جنسی در سال ۱۹۸۶ شکایت کرد و پس از آن تا کنون ۳۰ مرد دیگر نیز در این رابطه ادعاهایی کرده اند. ادارات پلیس لندن و لس آنجلس بدون وجود هیچ گونه مدرکی در حال تحقیق درباره این اتهامات هستند. «اسپیسی» نیز پس از این اتهامات طی بیانیه‌ای رسمی بابت رفتار خود عذرخواهی کرد و خود را به عنوان یک همجنسگرا معرفی کرد، پس از آن نیز به یک مرکز درمانی بیماری‌های جنسی مراجعه کرد. در این مرکز او همراه با دیگر کارگردان رسوای هالیوود «هاروی واینستین» حضور داشت. اما بر خلاف «واینستین» که مشغول زندگی روزمره خود است، از «اسپیسی» هیچ‌گونه اثری وجود ندارد.

آخرین عکس رسمی موجود از او توسط یک عکاس در مرکز درمانی در ماه نوامبر گذشته گرفته شده بود و او تنها ۲۱ روز از برنامه درمانی ۴۵ روزه را در آنجا به سر برد. به تازگی عکسی منتشر شده که شخصی شبیه به «اسپیسی» در جنوب فرانسه حضور دارد و به نظر می‌رسد که او در این مدت از استعداد فوق‌العاده خود در بازیگری استفاده کرده تا از دید پنهان بماند. عکس زیر به تازگی منتشر شده است و ادعا می‌شود  که فرد حاضر در عکس «اسپیسی» است.

ایران آرت

اگر این مطلب را مفید ارزیابی کردید لطفاً به اشتراک بگذارید :