چاپ
«اول مارکت» مدیری و قاسمخانی را آشتی داد / پیشنهادی که نتونست ردش کنه!

30نماایران:مهران مدیری در اطلاعیه‌ای خبر ساخت سریال «هیولا» را در شبکه نمایش خانگی با حمایت اول مارکت را رسانه‌ای کرد.

به گزارش سایت ۳۰نماایران، «قهوه تلخ» اولین پروژه ای بود که دیگر نامی از پیمان قاسمخانی در میان نویسندگان آثار مهران مدیری دیده نمی شد به طوری که خبر رسید اختلافاتی منجر به جدایی مدیری و قاسمخانی شده است و از اینجا به بعد هر یک به دنبال راه تازه ای خواهند رفت ، پیمان قاسمخانی فعالیت سینمایی اش را گسترش داد به طوری که اولین فیلمش را هم کارگردانی کرد و از آن طرف مهران مدیری تلاش کرد تا جایش را در سینما باز کند اما با فروش دور از انتظار از اولین فیلم مدیری علی رغم حمایت های مالی اول مارکت، برخلاف مصاحبه اخیرش در برنامه «هفت» که دیگر قصد ندارد به ساخت سریال روی بیاورد، او یک بار دیگر به عرصه ساخت مجموعه طنز برای شبکه نمایش خانگی بازگشت.

پیمان قاسمخانی در مصاحبه ای با فریدون جیرانی درباره اختلافش با مدیری گفته بود: «اختلاف من و مهران از آنجایی شروع شد که دیگر حرف مشترک با هم نداشتیم و جنس کارهایی که انجام می‌دادیم نزدیک هم نبود. من دوست داشتم در سینما کار کنم و از سریال خسته شده بودم. بارها پیشنهاد کردم که به سمت سینما برویم اما آن تیم علاقه‌ای نداشتند. زمانی که من از آنها جدا شدم و به سمت سینما آمدم آنها کار در شبکه نمایش خانگی را با «قهوه تلخ» آغاز کردند. از قبل از «مرد هزار چهره» و «باغ مظفر» من می‌گفتم که می‌خواهم از فضای سریال بیرون بروم. همیشه می‌خواستم که مستقل باشم و کاری که خودم دوست دارم انجام دهم. خیلی زیاد تبدیل شده بودیم به یک خانواده و همه کارهایمان قرار بود با هم انجام دهیم و این چیزی نبود که من دوست داشتم. مهران دوست داشت من بمانم و خودم هم در یک مقطعی دوست داشتم که برگردم اما بعدها اختلافات و مسائلی پیش امد که ترجیح دادیم دوست بمانیم اما با هم کار نکنیم، اتفاق خاصی هم نیفتاده هنوز هم سلام و علیک‌مان را داریم و همه چیز خوب و خوش است.»

اول مارکت به عنوان حامی برنامه «دورهمی» که حالا بعد از سرمایه گذاری «ساعت ۵ عصر» اولین فیلم مدیری به عنوان کارگردان و اجرای کنسرت وی در برج میلاد به عنوان اسپانسر فعالیت های مدیری هم قلمداد می شود که در تجربه تازه توانسته آتش اختلافات مدیری و قاسمخانی را فروکش کند و این دو را در اولین خبر منتشر شده در کنار هم نمایان کند.اتفاقی که خود مدیری هم متوجه آن شده است که جنس کمدی هایش نیازمند ذهن خلاقی چون پیمان قاسمخانی است.

حال که میزان تولیدات نمایش خانگی روبه رونق و افزایش است، حضور سرمایه گذارانی از نوع اول مارکت و …  می تواند در بهم ریختن تعادل دستمزد بازیگران و میزان بودجه یک سریال تاثیر گذار باشد و میزان توقع ها را هم افزایش دهد.

مدیری با انتشار اطلاعیه زیر از ساخت «هیولا» خبر داد:

«سلام.

یه «هیولا» در راه است …

سریال ۱۵ قسمتی، با نام «هیولا» برای شبکه‌ی نمایش خانگی ۱۰ روز است که پیش‌تولید را آغاز کرده ‌ایم. همکاری دوباره‌ با پیمان قاسم‌خانی  و گروهی فوق‌العاده از بازیگران و عوامل پشت دوربین که تصور می‌کنم اثری تحسین‌برانگیز ساخته شود.

از روز ۱۷ آذر ماه تصویربرداری را آغاز می‌کنیم.

طراح و مشاور فیلمنامه: پیمان قاسم‌خانی، نویسنده: امیر برادران، سرمایه‌گذار: اول مارکت، تهیه‌کننده: سید مصطفی احمدی، کارگردان: مهران مدیری، بازیگران: فرهاد اصلانی، خودم، شبنم مقدمی، گوهر خیراندیش، شیلا خداداد، محمد بحرانی، سیما تیرانداز، میرطاهر مظلومی، نیما شعبان‌نژاد، ریال عزت‌الله  مهرآوران، فرزین محدث، افشین زی نوری، محسن قاضی‌مرادی و…

در خبر بعدی نام تمامی عوامل را خواهم نوشت.

«هیولا» یک کودی اجتماعی فوق‌العاده است و می‌تواند یک شاهکار باشد.»

بر اساس این گزارش، همکاری مهران مدیری با برادران قاسم‌خانی از سریال‌ کمدی «پاورچین» آغاز شد و پس از آن با سریال «شب‌های برره»، «باغ مظفر» و «مرد هزارچهره» ادامه پبدا کرد. در شرایطی که این همکاری چند سالی بود که متوقف شده بود، خرداد ماه امسال انتشار عکسی مشترک از این هنرمندان در فضای مجازی، از رفع اختلاف نظرها و حتی همکاری مشترک حکایت داشت.

اما مهران مدیری در حالی از ساخت سریال برای شبکه نمایش خانگی خبر می‌دهد که پیش از این معاون سیما ساخت سریال جدیدی توسط مدیری در تلویزیون را اعلام کرده بود.

اگر این مطلب را مفید ارزیابی کردید لطفاً به اشتراک بگذارید :